Nowy etap w życiu Lewandowskich. Szczęśliwa Anna wydała oświadczenie

Anna i Robert Lewandowscy od dłuższego czasu budują swoje pozycje w świecie sportu i biznesu, a teraz będą współpracownikami. Trenerka poinformowała w mediach społecznościowych, że piłkarz został nowym ambasadorem jej firmy cateringowej SuperMenu by Anna Lewandowska.

Od wielu lat Anna i Robert Lewandowscy spełniają się na kilku polach zawodowych. Poza karierą piłkarską, zawodnik FC Barcelony aktywnie działa w zakresie inwestowania i biznesu - posiada własną linię produktów spożywczych, kolekcję ubrań czy restaurację. Jego żona z kolei prowadzi firmy z branży kosmetycznej, spożywczej czy skupione na aktywności fizycznej.

Zobacz wideo To już patologia. Trybuny toną w małpkach

Koszmar Lewandowskiego się ziścił. Przepadł. Koszmar Lewandowskiego się ziścił. Przepadł. "Dependencia" Barcelony pogłębia się

Lewandowski został ambasadorem firmy żony

Umiejętne łączenie kariery piłkarskiej z aktywnościami biznesowymi sprawiło, że Lewandowscy znaleźli się w pierwszej setce najbogatszych Polaków według magazynu "Wprost". Na tym jednak nie koniec. Trenerka opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała o kolejnym projekcie, w który zaangażowany został również kapitan polskiej reprezentacji.

"Oto zapowiadana dziś niespodzianka! Ja & Robert zaczynamy wspólną pracę. Kilka lat temu nawet nie sądziłam, że uda mi się stworzyć własną firmę. Droga do niej nie była usłana różami, ale głęboko wierzę, że jeśli człowiek ma pasję to wszystko jest możliwe" - napisała Lewandowska.

Z postu Lewandowskiej wynika, że piłkarz został nowym ambasadorem jej firmy cateringowej SuperMenu by Anna Lewandowska. Oferuje ona zróżnicowane gotowe diety dla osób chcących zrzucić kilogramy, zdrowo się odżywiać lub zbudować masę mięśniową.

 

Lewandowski zareklamował firmę żony

Post Lewandowskiej spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony innych internautów. Gratulacje złożyli między innymi piosenkarz Grzegorz Hyży czy niemiecka modelka Heidi Klum. Komentarz zamieścił również brązowy medalista mistrzostw świata w biegu na 1500 metrów z katarskiej Dohy Marcin Lewandowski. "Biorę !!!! Może chociaż na „emeryturze" sportowej będę bardziej pro ;)" - napisał.

Piotr ZielińskiPiotr Zieliński wchodzi na ligomistrzowy Olimp. "Odkupił winy"

Piłkarz FC Barcelony zaangażował się w kampanię reklamową firmy swojej żony. Na profilu marki na Instagramie pojawił się materiał wideo, w którym Lewandowski zachęca do skorzystania z diety i wychwala korzyści, jakie można dzięki niej osiągnąć.

Więcej o: