Współpracownik Guardioli zaskoczył słowami o Lewandowskim. "Po pięciokroć"

Manuel Estiarte, współpracownik Pepa Guardioli, udzielił obszernego wywiadu dla katalońskiego "Sportu". Został w nim zapytany m.in. o Roberta Lewandowskiego. Jego słowa robią wrażenie. - Po pięciokroć wspaniały transfer - stwierdził.

Robert Lewandowski ma wspaniałe wejście do FC Barcelony. Polak w 8 meczach zdobył 11 bramek i jest liderem katalońskiej drużyny. Eksperci i kibice z całego świata zachwycają się wyczynami napastnika w pierwszych tygodniach pobytu w Hiszpanii.

Zobacz wideo Robert Lewandowski czy Sadio Mane? Kibice w Monachium wybrali

Polska wykorzystała 12 proc. szans. Michniewicz posłuchał Lewandowskiego. Akcja-wybrykPolska wykorzystała 12 proc. szans. Michniewicz posłuchał Lewandowskiego. Akcja-wybryk

Manuel Estiarte nie ma wątpliwości. Komplementuje Polaka. "Wspaniały"

Manuel Estiarte jest bliskim współpracownikiem Pepa Guardioli. W przeszłości pracował w FC Barcelonie, a obecnie jest w sztabie Manchesteru City. 61-latek nie ukrywa, że często rozmawia z Guardiolą o katalońskiej drużynie. - Mówimy o Barcelonie, cierpimy z jej powodu, jesteśmy podekscytowani jako fani. Nie można odmówić rozmowy o czymś, co się kocha, a tym bardziej z Pepem, który szaleńczo kocha FC Barcelonę - powiedział w rozmowie z katalońskim "Sportem".

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Hiszpan został zapytany również o transfer Roberta Lewandowskiego. Estiarte nie krył zachwytów nad Polakiem. - To jest jasne. To proste pytanie. Lewandowski jest wspaniałym, wspaniałym, wspaniałym, po pięciokroć wspaniałym transferem - skwitował. I podsumował położenie całego zespołu. 

 - Znam Joana Laportę od wielu lat, więc wiem, że Barcelona jest w dobrych rękach z nim - zaznaczył i dodał: - Kibicuję Barcy, ale chciałbym jednak, żeby to Manchester City wygrał Ligę Mistrzów.

Lewandowski cierpi u Michniewicza. Mecz z Walią pokazał, co trzeba zmienićLewandowski cierpi u Michniewicza. Mecz z Walią pokazał, co trzeba zmienić

Katalończycy rozegrają najbliższy mecz w sobotę, 1 października. Ich ligowym rywalem będzie Mallorca. Trzy dni później zmierzą się z Interem Mediolan w ramach 3. kolejki Ligi Mistrzów.

Więcej o: