Leo Messi wróci do FC Barcelony? Argentyńczyk stawia trzy warunki

W ostatnim czasie hiszpańskie media ujawniły informację o chęci ponownego pozyskania Leo Messiego przez FC Barcelonę. Zdaniem portalu elfutbolero.es Katalończycy musieliby spełnić jednak trzy żądania Argentyńczyka. A te mogą nie spodobać się m.in. Gerardowi Pique oraz Joanowi Laporcie.

FC Barcelona bardzo dobrze rozpoczęła tegoroczne rozgrywki. Katalończycy nie przegrali jeszcze ani jednego meczu w lidze i wydaje się, że mają obecnie najsilniejszy skład od kilku lat. Spora w tym zasługa transferu Roberta Lewandowskiego - Polak jest prawdziwym liderem na boisku. Władze klubu chciałby jednak jeszcze wzmocnić ofensywę poprzez powrót Leo Messiego, o czym informowało ostatnio "Mundo Deportivo".

Zobacz wideo Hit. Lewandowski tańczył z ojcem Boatenga. "Nie wychodziłby z dyskoteki"

Leo Messi wróci do FC Barcelony? Ma kilka żądań. Nie chce m.in. grać z Gerardem Pique

W niedzielę portal elfutbolero.es ponownie poruszył temat ponownego pozyskania Leo Messiego przez zespół z Katalonii. Zdaniem dziennikarzy władze mają myśleć o zaproponowaniu Argentyńczykowi nowej umowy pod koniec rozgrywek - wówczas wygaśnie jego kontrakt z PSG

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Portal ujawnił, że Messi miałby trzy żądania zanim rozważy powrót do Barcelony. Po pierwsze napastnik nie chciałby występować w jednej drużynie z Gerardem Pique. Nie jest tajemnicą, że jego relacje z obrońcą nie były najlepsze i konflikt miał być jedną z przyczyn odejścia Messiego do Paryża

U-18: Polska - FrancjaSkandal w meczu polskiej młodzieżówki. Jatka na boisku. Cztery czerwone kartki [WIDEO]

Drugim z warunków argentyńskiego snajpera byłaby konieczność publicznych przeprosin od Joana Laporty. Działacz kilka tygodni po przejściu Messiego do Paryża wyznał, iż miał nadzieję, że Argentyńczyk zostanie w klubie...i będzie grał za darmo. Nie spodobało się to napastnikowi PSG.

Marek Citko"Popularność tak wielka, że go wykańczała". "Marek rozdał 40 milionów autografów"

Leo Messi chciałby mieć również gwarancję, że będzie otrzymywał wiele minut na boisku od Xaviego. Chciałby odgrywać ważną rolę w drużynie. Wydaje się, że może być to trudne do spełnienia, zwłaszcza że liderem ofensywy Katalończyków jest Robert Lewandowski, a obok niego występują utalentowani zawodnicy m.in. Pedri czy Dembele.

Więcej o: