"Lewandowski stał się jednym z nas". Hit. Wystarczyło 15 sekund [WIDEO]

Robert Lewandowski jest liderem FC Barcelony nie tylko na boisku. Polak jest jednym z bardziej doświadczonych graczy w zespole Xaviego i nic dziwnego, że szybko stał się także jednym z liderów mentalnych drużyny. Po sieci krąży nagranie, które jest hitem internetu i pokazuje, dlaczego napastnik jest już uważany za prawdziwego mistrza i lidera. Hit! Musicie to zobaczyć.

Robert Lewandowski zanotował bardzo dobre wejście do ligi hiszpańskiej po przejściu do FC Barcelony. Kapitan reprezentacji Polski w czterech meczach zdobył pięć bramek i jest współliderem klasyfikacji strzelców w La Liga. Tyle samo trafień ma Iago Aspas z Celty Vigo. 

Zobacz wideo Najważniejszy piłkarz Barcelony. "Największy talent La Masii od czasu Messiego" [Sport.pl LIVE]

Robert Lewandowski to prawdziwy mistrz. 15 sekund, które pokazuje, dlaczego jest wielki

Kapitan reprezentacji Polski jest nie tylko liderem na boisku, ale też poza nim. W spotkaniach daje wskazówki kolegom z zespołu, wykrzykuje i stara się motywować. Podobnie jest w szatni. Po sieci krąży nawet nagranie ze spotkań FC Barcelony, w którym Lewandowski instruuje kolegów z drużyny. To pokazuje, dlaczego już dziś uważany jest za jednego z liderów Katalończyków. "Robert Lewandowski jest jednym z nas" - tak podpisano wideo na Twitterze.

FC Barcelona ma cichego bohatera. Jeszcze niedawno był wyśmiewany. GenialnyFC Barcelona ma cichego bohatera. Jeszcze niedawno był wyśmiewany. Genialny

Filmik pojawił się w sieci w poniedziałek wieczorem i od razu stał się prawdziwym hitem! W niespełna dwanaście godzin obejrzało go ponad 350 tysięcy internautów. Również komentujący wypowiadają się o Polaku w samych superlatywach.

"Uwielbiam, jak daje im instrukcje, jest prawdziwym profesjonalistą i świetnym kolegą z zespołu", "Bóg pobłogosławił nas Lewangoalskim, aby rozpocząć naszą odbudowę", "Lepszy trener niż Xavi" - takie opinie można znaleźć pod hitowym nagraniem. 

Carles Puyol i Robert LewandowskiCarles Puyol chce Złotej Piłki dla Lewandowskiego. "Zasługuje na to"

Zachwyty nad Polakiem wcale nie dziwią. Lewandowski idealnie wkomponował się w zespół FC Barcelony i jest jej najskuteczniejszym strzelcem. Wydaje się, że przyjście Polaka stało się jednym z ważniejszych wydarzeń w kontekście odbudowy katalońskiej drużyny. Po kilku meczach ligowych widać na boisku prawdziwą jakość i czuć "team-spirit" między zawodnikami. 

Więcej o: