Negocjacje Barcelona - Busquets nagle zerwane. Kryzys

FC Barcelona z powodu problemów finansowych wciąż nie zarejestrowała nowych piłkarzy, na czele z Robertem Lewandowskim. Klub prowadzi negocjacje z dwoma piłkarzami w celu obniżenia wynagrodzeń, aby móc zarejestrować nowych zawodników. Dość niespodziewanie nie może dogadać się z Sergio Busquetsem.

FC Barcelona w poszukiwaniu funduszy planuje uruchomić "czwartą dźwignię finansową", która wiąże się ze sprzedażą kolejnych udziałów w klubie. Oprócz tego od kilku dni toczyły się negocjację z Gerardem Pique i Sergio Busquestem, a więc dwoma kapitanami drużyny, w celu obniżenia ich pensji. Choć początkowo wydawało się, że zarówno obrońca, jak i pomocnik dogadali się z władzami klubu, to teraz nastąpił zwrot w sprawie Busquetsa.

Zobacz wideo Koka, Dżem i kontrakt z Realem na 75 mln euro. Lewandowski jak "szedł, to biegł, bo nienawidzi chodzić"

Negocjacje z Serqio Busquetsem zerwane. Kapitan FC Barcelony nie obniży wynagrodzenia

Kilka dni temu informowaliśmy, że Sergio Busquets dogadał się z FC Barceloną w sprawie obniżenia pensji. Pomocnik miał zgodzić się na niższe wynagrodzenie, aby wspomóc ratowanie klubu, ale zapowiedział, że nie przedłuży wygasającej w czerwcu 2023 roku umowy. Jak się okazuje, strony jednak wciąż nie mogą się dogadać i negocjacje zostały przerwane. Taką informację przekazał Matteo Moretto z portalu "Relevo".

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Według informacji dziennikarza FC Barcelona zaproponowała Hiszpanowi dwuletnią umowę, aby móc odroczyć płatności, których miałaby dokonać w tym czasie. Sam piłkarz nie zgadza się na takie rozwiązanie, bo za rok najprawdopodobniej dołączy do występującego w MLS Interu Miami.

Zwrot ws. rejestracji Lewandowskiego. Padła dokładna data i godzinaZwrot ws. rejestracji Lewandowskiego. Padła dokładna data i godzina

Póki co nie wiadomo jak zakończą się negocjacje z Busquetsem. Nieco pewniej wygląda sytuacja Gerarda Pique, który najprawdopodobniej dogadał się z klubem i na dniach podpisze nową umowę.

FC Barcelona zarejestruje Roberta Lewandowskiego. Wiemy kiedy

FC Barcelona pomimo problemów planuje rejestrację nowych zawodników, na czele z Robertem Lewandowskim. Według najnowszych informacji przekazanych przez dziennikarza Tobiego Altschaeffla Robert Lewandowski zostanie zarejestrowany do rozgrywek jeszcze dziś. Klub ma dokonać tego o 18:00, a więc ponad dobę przed pierwszym ligowym meczem Katalończyków.

Xavi chce wychowanka Barcelony. Powrót Bellerina po 11 latach?Xavi chce wychowanka Barcelony. Powrót Bellerina po 11 latach?

Więcej o: