Porażające liczby oglądalności Lewandowskiego. El Clasico bez podjazdu

- Nie wiem, czy kiedykolwiek tak bardzo czekałem na to, że będzie się zaczynała liga w Hiszpanii - mówi w programie Sport.pl LIVE Piotr Urban, komentator Eleven Sports. Kacper Sosnowski i Konrad Ferszter oraz ich goście omówili m.in. debiut Roberta Lewandowskiego na Camp Nou i oglądalność meczu o Puchar Gampera.

Robert Lewandowski 19 lipca oficjalnie został zawodnikiem FC Barcelony, z którą związał się czteroletnim kontraktem. Jako nowy nabytek klubu zaprezentowano go podczas tourne po Stanach Zjednoczonych, w trakcie którego Polak rozegrał pierwszy mecz w nowych barwach. Były napastnik Bayernu Monachium wyszedł w podstawowym składzie podczas hitowego spotkania z Realem Madryt.

Blisko, coraz bliżej. Barcelonie już niewiele brakuje, by zarejestrować piłkarzyBlisko, coraz bliżej. Barcelonie już niewiele brakuje, by zarejestrować piłkarzy

Pierwszego gola Lewandowski doczekał się w wygranym 6:0 spotkaniu z UNAM Pumas o Puchar Gampera. Spotkanie przyciągnęło bardzo wielu kibiców. Według podanych danych aż 0,5 miliona osób śledziło towarzyskie spotkanie Barcelony z Pumas. Dla porównania, mecze pomiędzy Barceloną a Realem Madryt ściągają przed telewizory "tylko" 400 tysięcy kibiców. O tym w programie Sport.pl LIVE rozmawiali nasi dziennikarze – Kacper Sosnowski, Konrad Ferszter, a także Dawid Szymczak i Piotr Urban, komentator Eleven Sports.

Zobacz wideo Porażające liczby oglądalności Lewandowskiego. El Clasico bez podjazdu [Sport.pl LIVE]

Cały program można obejrzeć na naszym kanale na YouTubie TUTAJ>>

Więcej o: