Lewandowski rozbudził nadzieje Hiszpanów. Tak go widzą [SPORT.PL Z BARCELONY]

- Zobaczyliśmy Roberta grającego bardzo inteligentnie, wspierającego środkowych pomocników, pokazującego się z bardzo aktywnej strony - chwali Lewandowskiego Jan Tellez, hiszpański dziennikarz.

Kapitalnie zaprezentował się Robert Lewandowski w nieoficjalnym debiucie w barwach FC Barcelony na Camp Nou. Kapitan reprezentacji Polski strzelił gola i miał dwie asysty, a jego zespół pokonał meksykańskie Pumas UNAM 6:0 w meczu o Puchar Gampera. Hiszpańskie media są zachwycone Robertem Lewandowskim po nieoficjalnym debiucie na Camp Nou. Tamtejsi dziennikarze podkreślają nie tylko świetne statystyki Polaka, ale też jego współpracę z Pedrim. Jednego z nich przepytał Dominik Wardzichowski, reporter Sport.pl, który był na Camp Nou.

Wywiad z hiszpańskim dziennikarzem [WIDEO]:

Zobacz wideo Hiszpański dziennikarz podsumował debiut Lewandowskiego na Camp Nou. "Trudno wymarzyć lepszy debiut"

Sport.pl nadaje prosto z Barcelony

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Więcej o: