Tak Camp Nou przywitało Lewandowskiego. Szaleństwo. Przyjemnie posłuchać [WIDEO]

Wystarczyło, że Robert Lewandowski pojawił się na murawie, a na Camp Nou znów rozpętało się prawdziwe szaleństwo. Zobaczcie, jak katalońscy kibice powitali go podczas prezentacji drużyny przed finałem Pucharu Gampera.

W niedzielny wieczór Robert Lewandowski debiutuje na Camp Nou, gdzie Barcelona mierzy się z meksykańskim Pumas UNAM o Puchar Gampera. Tuż przed pierwszym gwizdkiem kibice katalońskiego klubu zgotowali Polakowi gorące powitanie, co zarejestrował Dominik Wardzichowski, reporter Sport.pl.

Zobacz wideo Lewandowski zrobił furorę. Tego nie pokazali w TV podczas prezentacji

FC Barcelona pozbywa się kolejnego piłkarza. Neto zagra w Premier LeagueFC Barcelona pozbywa się kolejnego piłkarza. Neto zagra w Premier League

Lewandowski nie tylko debiutuje na Camp Nou, ale też z numerem "dziewięć". Wcześniej Polak grał w sparingach z "dwunastką". I w trzech meczach towarzyskich nie strzelił gola. Miejmy nadzieje, że przełamie się teraz. Puchar Gampera to coroczne rozgrywki w formie jednego meczu przed sezonem. Nazwa pucharu jest hołdem dla założyciela, byłego zawodnika i prezydenta klubu, Joana Gampera. 

Ale pierwszy oficjalny mecz Lewandowskiego w nowych barwach odbędzie się w przyszły weekend, kiedy startować będzie La Liga.

Robert Lewandowski tworzy koszulkę ze swoim nazwiskiemDługa przerwa w sprzedaży koszulek Lewandowskiego. Problem Barcelony

Sport.pl nadaje prosto z Barcelony

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Więcej o: