I znów wpadka w Barcelonie. Długa przerwa w sprzedaży koszulek Lewandowskiego

FC Barcelona znów miała problemy ze sprzedażą koszulek z nazwiskiem Roberta Lewandowskiego. W niedzielę klub na blisko dwie godziny musiał wstrzymać zamówienia w sklepie stacjonarnym na Camp Nou.

Katalonia oszalała na punkcie Roberta Lewandowskiego. W piątek kapitan reprezentacji Polski został zaprezentowany jako nowy zawodnik FC Barcelony na Camp Nou. Naszego zawodnika witały dziesiątki tysięcy kibiców na stadionie i pod nim. Tego samego dnia odbyła się też konferencja prasowa Lewandowskiego.

Zobacz wideo Camp Nou - Lewandowski prezentacja

Po prezentacji Polaka tłumy kibiców ruszyły do klubowego sklepu, by kupić nową koszulkę meczową FC Barcelony. Większość zamówień dotyczyła koszulek z nazwiskiem Lewandowskiego na plecach i jego numerem "dziewięć". Popyt był tak wielki, że klubowy sklep znów mu nie podołał.

Robert LewandowskiHiszpanie podają skład Barcelony na mecz o Puchar Gampera

Jak poinformował hiszpański dziennikarz - Joel Gascon - w niedzielę o 11:35 w sklepie klubowym FC Barcelony nie było liter niezbędnych do nadrukowania nazwiska Lewandowskiego. Na miejscu nie można było też kupić koszulki meczowej w rozmiarze L.

Sprzedaż została wstrzymana na blisko dwie godziny. Po takim czasie Gascon poinformował, że w klubowym sklepie znów można zamawiać koszulki z nazwiskiem Lewandowskiego.

Barcelona znów miała problem z koszulkami Lewandowskiego

To nie pierwszy taki problem klubowego sklepu. Kilka dni po ogłoszeniu transferu Lewandowskiego z Bayernu Monachium, FC Barcelona musiała wstrzymać sprzedaż koszulek z nazwiskiem Polaka. Wszystko przez brak literki "W", niezbędnej do nadrukowania nazwiska naszego zawodnika.

Oficjalnie: Isco wreszcie znalazł nowy klubOficjalnie: Isco wreszcie znalazł nowy klub

Ta w sklepie pojawiła się dopiero po kilku dniach, co relacjonował specjalny wysłannik Sport.pl do Barcelony - Dominik Wardzichowski.

Sport.pl nadaje prosto z Barcelony

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Więcej o: