Lewandowski zrobił furorę, ale show skradła Lewandowska. Tego nie pokazali w TV

Dominik Wardzichowski
Nie tylko Katalońscy kibice pojawili sie na Camp Nou podczas prezentacji Roberta Lewandowskiego. Nowego piłkarza "Dumy Katalonii" przywitali również polscy fani, którzy zjechali do Barcelony z różnych stron kraju.

Prezentacja Roberta Lewandowskiego w FC Barcelonie była wielkim wydarzeniem. Nie tylko dla samego zawodnika, ale również dla polskich kibiców. Widok kapitana reprezentacji Polski w koszulce w katalońskich barwach z numerem "9" z pewnością wielu z nich zapamięta na długo. Polak został przywitany z ogromnym entuzjazmem zgromadzonych na Camp Nou widzów.

Morze, wzgórza i powalające ceny mieszkań. 'Perła Katalonii' kusi LewandowskichMorze, wzgórza i powalające ceny mieszkań. "Perła Katalonii" kusi Lewandowskich

Jeszcze przed prezentacją było wiadomo, że wydarzenie zgromadzi ogromną liczbę kibiców. Darmowe bilety na tę ceremonię rozchodziły się w zawrotnym tempie, a klub był zmuszony uruchomić więcej sektorów stadionu, niż planował na początku. Ostatecznie na trybunach zasiadło ponad 59 tys. widzów.

Na Camp Nou obecny był korespondent Sport.pl, Dominik Wardzichowski. Nasz dziennikarz porozmawiał m.in. z polskimi kibicami, którzy przylecieli z kraju specjalnie na tę okazję do Barcelony. Chcieli zobaczyć pierwszego Polaka w barwach "Dumy Katalonii". Na Camp Nou zawitały nawet osoby związane z Deltą Warszawa, czyli klubem, w którym Lewandowski występował na początku swojej kariery. Fani mogli m.in. zrobić sobie zdjęcie z żoną Roberta, Anną Lewandowską. Relacja wideo poniżej:

Zobacz wideo Lewandowski zrobił furorę, ale show skradła Lewandowska. Tego nie pokazali w TV

Robert Lewandowski, Barca AcademyDzieciaki ze szkółki Barcelony na zawsze zapamiętają ten dzień. Dzięki Lewandowskiemu

 Sport.pl nadaje prosto z Barcelony 

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Więcej o: