"Wzruszenie żony, wzruszenie mamy". Piękne sceny w rodzinie Lewandowskich na prezentacji

Robert Lewandowski został zaprezentowany na Camp Nou w obecności blisko 60 tysięcy kibiców. Uroczystą ceremonię z bliska śledziły także najważniejsze osoby w życiu piłkarza, a dokładnie jego małżonka, mama i siostra.

57 300 kibiców zjawiło się w piątek o godzinie 12:00 na Camp Nou, by obejrzeć na żywo prezentację Roberta Lewandowskiego. Polak przywitał się z fanami w ich ojczystym języku, popisał się kilkoma niesamowitymi sztuczkami z piłką i pozował do zdjęć. W tym niesamowicie ważnym dniu mógł liczyć na wsparcie najbliższych.

Zobacz wideo "Robert Ronaldinho". Lewandowski już czaruje na Camp Nou, szczęki opadły

Najbliżsi oglądali prezentację Roberta Lewandowskiego. Małżonka, mama i siostra zasiadły na ławce rezerwowych

Na stadionie pojawiła się rodzina Roberta Lewandowskiego. Nie zabrakło jego małżonki Anny, mamy Iwony Lewandowskiej, a także siostry, Mileny Lewandowskiej. Najważniejsze osoby w życiu 33-latka mogły liczyć także na najlepsze miejsca. Z wysokości ławki rezerwowych obserwowały, jak ten jest entuzjastycznie witany przez miłośników FC Barcelony

"Najbliżsi Roberta Lewandowskiego na ławce rezerwowych. Wzruszenie żony, wzruszenie mamy. Piękne sceny" - podsumował na Twitterze nasz redakcyjny kolega ze Sport.pl Dominik Wardzichowski, który z bliska przyglądał się wydarzeniom na Camp Nou. . 

Mama piłkarza sama także pochwaliła się w mediach społecznościowych faktem, że dziś zawitała do stolicy Katalonii. 

Robert Lewandowski zaprezentowany w Barcelonie"Robert Ronaldinho". Lewandowski już czaruje na Camp Nou, szczęki opadły [WIDEO]

Gdy skończyła się część oficjalna wydarzenia, Robert Lewandowski miał okazję zapozować do zdjęcia w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Nie wiadomo, czy na stadionie były obecne także córeczki piłkarza, Klara i Laura. Obiektywy aparatów licznie zgromadzonych fotoreporterów nie były w stanie ich uchwycić. 

Sport.pl nadaje prosto z Barcelony

Czy można sobie kupić koszulkę Barcelony z nazwiskiem Lewandowski? Z jakim numerem? Czy podczas prezentacji znów będziemy świadkami prowizorki, czy może wreszcie przy pełnym Camp Nou Robert Lewandowski zostanie przywitany z pełną pompą?

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Robert Lewandowski w FC BarcelonieLewandowski zaprezentowany. Kiedy oficjalny debiut w lidze?

Więcej o: