Kibic z Polski robi furorę w Barcelonie. Skradł serca miejscowych [SPORT.PL Z BARCELONY]

W Barcelonie panuje prawdziwe szaleństwo na punkcie Roberta Lewandowskiego, który w piątek zostanie zaprezentowany na Camp Nou. Furorę wśród lokalnych fanów robi kibic z Polski, który pojawił się na ulicach miasta z koszulką Lewandowskiego i tatuażem Leo Messiego. Wystarczyło, by skraść serca miejscowych.

Robert Lewandowski dołączył do FC Barcelony już kilka dni temu, jednak w stolicy Katalonii nadal panuje prawdziwa euforia związana z jego transferem. Fani "Barcy" z niecierpliwością wyczekują momentu, gdy będą mogli pierwszy raz z bliska zobaczyć swojego nowego idola. Pierwszą okazję będą mieli już w piątek, gdy piłkarz zostanie oficjalnie zaprezentowany na Camp Nou

Zobacz wideo Nowy dom Lewandowskiego robi piorunujące wrażenie. "Wspomnienia na całe życie"

Zaimponował miejscowym miłością do Lewandowskiego i Messiego

Z okazji tego wydarzenia do Barcelony ściągają kibice z całego świata. Nasz redakcyjny kolega, Dominik Wardzichowski, który także jest na miejscu, miał okazję spotkać na ulicach miasta niezwykłego fana z Polski. Mężczyzna stał się wręcz gwiazdą wśród mieszkańców miasta. A wszystko dlatego, że pozował z koszulką Roberta Lewandowskiego, a jego przedramię zdobił sporych rozmiarów tatuaż Lionela Messiego, postaci absolutnie wyjątkowej dla fanów "Dumy Katalonii".

Na nagraniu zamieszczonym na Twitterze przez dziennikarza Sport.pl widać, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się nasz rodak. Miejscowi tłumnie go otaczali i robili sobie z nim zdjęcia. Nagrodzili go też brawami. Całą sytuację można obejrzeć poniżej. 

Sport.pl nadaje prosto z Barcelony

Czy można sobie kupić koszulkę Barcelony z nazwiskiem Lewandowski? Z jakim numerem? Czy podczas prezentacji znów będziemy świadkami prowizorki, czy może wreszcie przy pełnym Camp Nou Robert Lewandowski zostanie przywitany z pełną pompą?

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

"Lewandowski będzie szantażowany". Holendrzy wkurzeni na Barcelonę

Więcej o: