Lewandowski ma już jeden dom w Hiszpanii. Cena zwala z nóg

Robert Lewandowski przeniósł się tego lata z Bayernu Monachium do FC Barcelony. Choć przeprowadza się do Hiszpanii dopiero tego lata, piłkarz już rok wcześniej zakupił dom w tym kraju. Cena nieruchomości zwala z nóg.

Przez wiele tygodni Robert Lewandowski publicznie wygłaszał, że zamierza opuścić Bayern. Pola wyznał ponadto, że jego celem jest gra w Barcelonie. Ostatecznie po wielu tygodniach negocjacji zawodnik przeniósł się do katalońskiego klubu za 50 milionów euro, z którym podpisał czteroletni kontrakt. 

Zobacz wideo

Robert Lewandowski rok temu kupił dom na Majorce i to za niemałe pieniądze

Lewandowski już rok temu kupił willę w Hiszpanii, a konkretnie na Majorce. Dziennikarze "Mundo Deportivo" donoszą, że jego posiadłość została przed zakupem całkowicie wyremontowane i znajduje się w okolicy gminy Calvia na zachodzie wyspy. Posiadłość mieści się na działce o powierzchni 1200 metrów kwadratowych, a sam dom liczy 411 metrów kwadratowych. Koszt tej luksusowej willi wynosił 3.5 miliona euro, co w przeliczeniu daje około 16.5 miliona złotych. 

Joan Laporta i Robert LewandowskiWeto. Sypie się plan Barcelony ws. rejestracji nowych piłkarzy

W przeciwieństwie do wielu innych nieruchomości w okolicy posiadłość Lewandowskiego nie ma widoku na ocean. Z drugiej strony, znajduje się przy bardzo mało uczęszczanej ulicy i jest niemal całkowicie niewidoczna. Dzięki temu zapewnia maksymalną prywatność, co było bardzo ważnym aspektem dla Polaka. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego odbędzie się w piątek w Barcelonie. Dwa dni później napastnik rozegra kolejny mecz w barwach nowego klubu. Przeciwnikiem podopiecznych Xaviego w Pucharze Gampera będzie Pumas UNAM. Spotkanie zaplanowane jest na 20:00. Będzie to także pierwszy mecz Polaka na Camp Nou. 

Sport.pl nadaje prosto z Barcelony

Czy można sobie kupić koszulkę Barcelony z nazwiskiem Lewandowski? Z jakim numerem? Czy podczas prezentacji znów będziemy świadkami prowizorki, czy może wreszcie przy pełnym Camp Nou Robert Lewandowski zostanie przywitany z pełną pompą?

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

legia - wartaZaskakujący transfer. Enis Destan ma zagrać w ekstraklasie

Więcej o: