Koszulka Lewandowskiego już jest. "Mają rozmach" [SPORT.PL Z BARCELONY]

Dominik Wardzichowski
Sport.pl jest już w Barcelonie, gdzie czeka na oficjalną prezentację Roberta Lewandowskiego. Wszystko, co najważniejsze wokół kapitana reprezentacji Polski możecie śledzić na Sport.pl i na naszych kontach w mediach społecznościowych.

W piątek o 12:30 oficjalna prezentacja na Camp Nou, a godzinę później konferencja prasowa. W niedzielę o 20:00 pierwszy mecz przed katalońską publicznością. To najbliższe plany Roberta Lewandowskiego, który jest bohaterem letniego transferu z Bayernu Monachium do FC Barcelony.

Sport.pl jest już na miejscu i relacjonuje wszystko, co dzieje się przy okazji wielkich wydarzeń wokół kapitana reprezentacji Polski. Dominik Wardzichowski będzie na prezentacji, konferencji prasowej i meczu towarzyskim FC Barcelony z meksykańskim Pumas UNAM. 

A już teraz na łamach Sport.pl i w mediach społecznościowych pokazuje m.in., jak wygląda oficjalny sklep FC Barcelony i sprawdził, czy aby na pewno dotarła litera "W" niezbędna do sprzedawania koszulek z nazwiskiem Lewandowskiego. - Mają rozmach - mówi Wardzichowski, a jak to wygląda w praktyce, można zobaczyć na poniższym wideo:

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Zobacz wideo Dziennikarz Sport.pl kontra bramkarz Barcelony. Ale urwał. Bez szans [WIDEO]
Więcej o: