Barcelona chwali się, że rozwiązała problem z nazwiskiem Lewandowskiego. Maszyna ruszyła

FC Barcelona rozwiązała problem z niedostępnością koszulek Roberta Lewandowskiego w klubowym sklepie FCBotiga. Klub pochwalił się tym faktem krótkim wideo w mediach społecznościowych.

Gdy tylko FC Barcelona sfinalizowała transfer Roberta Lewandowskiego, w Barcelonie zapanowało prawdziwe szaleństwo na punkcie polskiego napastnika. Kibice masowo ruszyli, by kupić koszulkę z nazwiskiem nowego gwiazdora. Pojawił się jednak dość niespodziewany problem. W klubowym sklepie zabrakło litery "W", więc produkcja koszulek Polaka została wstrzymana.

Zobacz wideo Ile Robert Lewandowski zarobi, jeśli przejdzie do Barcelony?

- Dlaczego nie możemy kupić koszulek Lewandowskiego? - zapytano klubowego pracownika. 

- Nie mamy litery "W". A ponieważ w jego nazwisku występuje ona dwa razy, po prostu nam ich zabrakło - odpowiedział.

- Poważnie? - zdziwił się klient, na co sprzedawca tylko pokiwał potwierdzająco głową. Wideo można zobaczyć poniżej.

FC Barcelona rozwiązała problem z koszulkami Lewandowskiego. Literka "W" się znalazła

Jak się okazuje, problem został już rozwiązany. FC Barcelona w czwartek opublikowała wideo w swoich mediach społecznościowych, na którym główną rolę odgrywa ten sam pracownik klubowego sklepu, który prezentuje, że literka "W" już dotarła na Camp Nou i już można bez trudu zamówić koszulkę kapitana reprezentacji Polski. 

Wciąż oficjalnie nie wiadomo jeszcze jednak, z jakim numerem będzie występował Robert Lewandowski w FC Barcelonie, choć wszystko wskazuje, że będzie to numer "9", obecnie posiadany przez Holendra Memphisa Depaya. 

Koszulkę Lewandowskiego można było do tej pory kupić za 159,99 euro, czyli około 760 zł. Władze FC Barcelony liczą, że zyski ze sprzedaży wyniosą przynajmniej 20 milionów euro.

Więcej o: