Polska stacja pokaże mecze Barcelony. Szansa na zobaczenie debiutu Lewandowskiego

FC Barcelona rozpoczęła przedsezonowe tournee w Stanach Zjednoczonych. Drużyna Xaviego rozegra w najbliższym czasie kilka meczów towarzyskich. Podpowiadamy, które obejrzycie w polskiej telewizji.

FC Barcelona przebywa w Miami od soboty. W niedzielę do reszty drużyny dołączył także Robert Lewandowski, który od nowego sezonu będzie występował w katalońskim zespole. Niebawem Katalończycy rozegrają pierwszy mecz towarzyski podczas amerykańskiego tournee.

Zobacz wideo Rozmowa z Christianem Falkiem z Bilda o transferze Roberta Lewandowskiego

FC Barcelona rozegra mecze towarzyskie w USA. Dwa z nich pokażę polska stacja

Katalończycy rozegrają cztery mecze towarzyskie w Stanach Zjednoczonych. Rywalami wicemistrzów Hiszpanii będą Inter Miami, Real Madryt, Juventus oraz New York Red Bulls. Pierwszy z nich zostanie rozegrany w środę 20 lipca, a ostatni w niedzielę 31 lipca. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Mecze z Realem Madryt oraz Juventusem będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport. Przedsezonowe El Clasico odbędzie się z kolei 24 lipca o 5:00 i zostanie skomentowane przez Szymona Rojka i Piotra Urbana. Mecz z Juventusem zostanie rozegrany trzy dni później, 27 lipca o 2:00. 

Stacja zapowiedziała także transmisję z meczu o towarzyski Puchar Gampera. Zostanie on rozegrany 7 sierpnia o 20:00 na Camp Nou.

Robert Lewandowski piłkarzem FC Barcelony. Polak dołączył do drużyny

Robert Lewandowski w poniedziałek rano czasu polskiego dołączył do kolegów z nowej drużyny. Polak został przywitany w hotelu przez graczy Barcelony. Wcześniej wziął udział w sesji zdjęciowej na jednej z plaż w Miami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych powiedział też pierwsze słowa do kibiców. W poniedziałek wieczorem przeszedł testy medyczne. Niebawem nastąpi oficjalne podpisanie kontraktu i zaprezentowanie polskiego napastnika w barwach Katalończyków.

Więcej o: