Lewandowski opublikował wpis z wakacji. Hiszpanie widzą drugie dno

Saga transferowa z udziałem Roberta Lewandowskiego trwa. Póki co Polak wraz z rodziną przebywa na wakacjach, z których zdjęcie zamieścił w mediach społecznościowych. Podpisał je dość intrygującymi, szczególnie dla Hiszpanów, słowami.

Wciąż nie wiadomo, gdzie Robert Lewandowski będzie występował od nowego sezonu. Reprezentant Polski jest zdeterminowany, aby dołączyć do FC Barcelony. Katalończycy w ubiegłym tygodniu złożyli Bayernowi Monachium ofertę opiewającą na kwotę ponad 40 milionów euro. Ta nie została jeszcze zaakceptowana. W ostatnich dniach Lewandowski wpisem z wakacji podgrzał jeszcze atmosferę.

Zobacz wideo Lewandowski numerem jeden na liście życzeń Barcelony? Potwierdza kataloński dziennikarz

Robert Lewandowski wrzuca zdjęcie z wakacji. Hiszpanie szukają drugiego dna

Reprezentant Polski opublikował na Instagramie zdjęcie z wakacyjnego pobytu w Hiszpanii. Polak pozuje na tle wzgórz i małego miasteczka, a całość opatrzona jest dość tajemniczym podpisem: "Nie oglądaj się za siebie, chyba że masz dobry widok".

Więcej artkułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

 

Hiszpanie od razu zaczęli interpretować wpis pod kątem potencjalnego transferu zawodnika do FC Barcelony. Ich zdaniem podpis sugeruje, że przyszłość Lewandowskiego niebawem zostanie wyjaśniona i napastnik dołączy do katalońskiego klubu. Podobnego zdania są kibice Barcelony, którzy zalali profil Lewandowskiego komentarzami nawiązującymi do jego przejścia do La Liga. "Barcelona to dobre miasto", "Barcelona niedługo?", "Przyjdź do Barcelony" - to tylko niektóre z nich.

Ronaldo za Bayernie? Matthaeus nalega. Ronaldo za Bayernie? Matthaeus nalega. "To byłoby sexy"

Kataloński "Sport" również dywaguje nad tym, co mógł oznaczać podpis pod zdjęciem. "Zobaczymy, czy jest to tylko zwykły podpis pod zdjęciem i czy gracz będzie musiał ubierać koszulkę bawarskiego klubu w przyszłym tygodniu".

Robert Lewandowski zastrajkuje? Możliwy scenariusz

Sam Lewandowski również marzy o transferze. Niewykluczone, że w przypadku braku akceptacji oferty Barcelony ze strony Bayernu, Polak zdecyduje się na strajk i nie przystąpi do przygotowań do sezonu. Te Mistrzowie Niemiec rozpoczną 12 lipca. Takie zachowanie napastnika miałoby wymusić na władzach Bayernu przyjęcie propozycji Katalończyków, ale mogłoby mieć także poważne konsekwencje dla samego Lewandowskiego. - Tutaj prawo jest jasne: nie ma pracy - nie ma wynagrodzenia - przestrzegł reprezentanta Polski prawnik dr Andrej Dalinger.

Niemiecki prawnik ostrzega Lewandowskiego. Trzy sposoby na ukaranie PolakaNiemiecki prawnik ostrzega Lewandowskiego. Trzy sposoby na ukaranie Polaka

Więcej o: