Florentino Perez przekazał piłkarzom Realu decyzję ws. Mbappe

Trwająca od kilku tygodni saga transferowa z udziałem Kyliana Mbappe zmierza ku końcowi. Francuz w ten weekend ma ogłosić swoją decyzję, z kolei Florentino Perez miał już poinformować piłkarzy Realu o tym, czy Francuz zagra w hiszpańskim zespole.

Kylian Mbappe od kilku tygodni przymierzany jest do gry w Realu Madryt. Kontrakt Francuza z PSG wygasa 30 czerwca i do tej pory nie został przedłużony, choć paryskie władze negocjowały z napastnikiem. Na dniach Mbappe ma poinformować o tym, gdzie zagra w kolejnym sezonie.

Zobacz wideo Ondrasek deklaruje walkę o powrót do ekstraklasy. "Nigdzie się nie wybieram"

Balague: Perez poinformował graczy Realu o decyzji Francuza

Jak informuje hiszpański dziennikarz Guillem Balague, Mbappe zdecydował się na pozostanie w Paryżu, o czym miał już oznajmić władzom Realu. Florentino Perez miał przekazać już decyzję w szatni Realu Madryt. Dziennikarz jednak przestrzega, aby poczekać na oficjalne decyzje.

- Właśnie powiedziano mi, że Florentino Pérez powiedział dziś graczom w szatni, że Mbappé NIE przyjdzie. Poczekajmy, aby usłyszeć, co Mbappe ma do powiedzenia, zanim cokolwiek potwierdzimy - napisał Balague.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Saga transferowa z udziałem Mbappe

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że to pewne, że Mbappe latem dołączy do Realu Madryt. Francuz miał podpisać rekordowy kontrakt i zarabiać 30 milionów euro rocznie. Teraz jednak okazuje się, że napastnik był coraz mocniej kuszony przez PSG. Z kolei wczoraj informowaliśmy o tym, że matka piłkarza zdradziła najświeższe informacje dotyczące stany negocjacji. - Mamy porozumienie z Realem i PSG. Obie oferty są prawie identyczne - powiedziała Fayza Lamari.

France Soccer League OneZwrot akcji ws. transferu Mbappe. Matka piłkarza przekazała najświeższe informacje

Sezon w Ligue 1 zbliża się ku końcowi. Paryżanie rozegrają ostatni mecz ligowy w sobotę i po nim zapewne poznamy decyzję piłkarza odnośnie tego gdzie zagra on w kolejnych rozgrywkach.

Więcej o: