Przyjaciel Messiego atakuje Pique. "Jesteś taki fałszywy"

Gerard Pique po raz kolejny stał się obiektem ataków za swoją postawę wobec Leo Messiego. Środkowy obrońca Barcelony tym razem został zaatakowany przez przyjaciela Argentyńczyka, który napisał na Instagramie, że Hiszpan jest "fałszywy".

Przez 13 lat wspólnej gry w FC Barcelonie Gerard Pique i Leo Messi przeżyli mnóstwo wspólnych chwil, a prywatnie nawiązali bliższą relację. Sytuacja uległa drastycznej zmianie w ubiegłym roku, kiedy to Argentyńczyk zakończył swoją wieloletnią karierę w Katalonii i przeniósł się do stolicy Francji.

Zobacz wideo Oni mogą zastąpić Messiego i Ronaldo! Ta zmiana dzieje się na naszych oczach

Problemy na linii Pique - Messi

Hiszpańska prasa zdradziła nieco więcej szczegółów na temat ochłodzenia relacji obu piłkarzy. Jednym z powodów miał być fakt, że hiszpański środkowy obrońca odciął się od życia towarzyskiego Messiego. Pique i Shakira mieli unikać przyjęć, które były organizowane przez rodzinę Argentyńczyka.

Drugim powodem było rzekome współdziałanie Pique przy odejściu Messiego z klubu. "Pique doradzał Laporcie w kwestii odejścia Messiego. Przekazał mu, że jeśli Argentyńczyk opuści FC Barcelonę, problemy z klubu z Financial Fair Play zostaną w dużej mierze rozwiązane. Messi poczuł się zdradzony przez swojego przyjaciela" - czytamy w "El Pais".

Przyjaciel Messiego atakuje Pique

Od momentu, w którym informacje te ujrzały światło dzienne, Gerard Pique był wielokrotnie krytykowany przez środowiska bliższe Messiemu. Choć od całej sprawy minął już jakiś czas, wcale ona nie ucichła. Teraz hiszpańskiego defensora postanowił zaatakować jeden z przyjaciół Argentyńczyka.

"Pique jesteś taki fałszywy. Nie tylko nie płakałeś, kiedy Leo odchodził. O nie! Ty powiedziałeś temu miernemu Laporcie, że jeśli chce zbudować zwycięską drużynę, musi sprzedać Messiego. Tego samego Messiego, który uratował cię przed Saragossą, kiedy nikt cię nie chciał. Jesteś złośliwym, zazdrosnym i złym partnerem!" - napisał na Instagramie.

Więcej o: