Kibice zatrzymali piłkarza Barcelony. Pod nos podetknęli mu świnkę w klubowych barwach [WIDEO]

Po zakończeniu czwartkowego treningu FC Barcelony przed budynkami klubowymi doszło do niecodziennego zdarzenia. Jeden z kibiców podszedł do samochodu prowadzonego przez Riquiego Puiga i poprosił go, aby podpisał się... na świni.

Piłkarze wielu europejskich klubów niemal po każdym treningu napotykają na swej drodze kibiców, którzy niekiedy tłumnie ustawiają się w okolicach ośrodków treningowych. Nie inaczej jest w przypadku FC Barcelony, której zawodnicy często są proszeni o zdjęcie czy autograf. Jedna z takich sytuacji zdarzyła się po czwartkowych zajęciach Barcy.

Zobacz wideo "Jeżeli PSG nie wygra Ligi Mistrzów, to stanie się jeszcze większym memem, niż było" Wybierz serwis

Xavi uszczupla kadrę Barcelony. Dwóch zawodników wysłanych do rezerwXavi uszczupla kadrę Barcelony. Dwóch zawodników wysłanych do rezerw

Puig podpisał się na świni

Opuszczając teren Ciutat Esportiva pomocnik FC Barcelony przystał na prośbę jednego z fanów i zatrzymał się przy nim. Kibic podszedł do jego auta... ze świnią, która miała na sobie ubranko w barwach "Dumy Katalonii". 22-latek bez wahania przystał na prośbę i podpisał się na zwierzęciu.

W czwartek FC Barcelona odbyła kolejny trening przed następnym spotkaniem w LaLiga. W niedzielny wieczór zespół Xaviego Hernandeza zagra na wyjeździe w derbach Katalonii z Espanyolem. Do tego czasu "Blaugrana" odbędzie jeszcze dwie sesje treningowe.

280 milionów euro dla FC Barcelony. Finalizacja umowy z gigantem280 milionów euro dla FC Barcelony. Finalizacja umowy z gigantem

Riqui Puig nie odgrywa w obecnym sezonie zbyt znaczącej roli w drużynie Barcy. Do tej pory rozegrał 12 meczów we wszystkich rozgrywkach, jednak w wyjściowym składzie pojawił się tylko raz.

Więcej o: