Natura przeciw piłkarzom. Niezwykłe obrazki z meczu ligi hiszpańskiej [WIDEO]

Z nietypowymi przeszkodami musieli zmagać się piłkarze Mallorki i Celty Vigo w ramach 17. kolejki La Liga. Głównym przeciwnikiem obu zespołów był niezwykle silny wiatr na Balearach, który nie pozwalał nawet na wykonanie rzutu rożnego.

Spotkanie Mallorki z Celtą Vigo nie było zbyt ciekawym widowiskiem. Zakończyło się wynikiem 0:0, a piłkarze obu drużyn przez cały czas mieli olbrzymie problemy z grą w piłkę ze względu na wichurę, która nawiedziła w piątek wyspę Baleary położoną w zachodniej części Morza Śródziemnego.

Zobacz wideo Jest reakcja naczelnego "France Football" ws. Roberta Lewandowskiego

"Święte krowy" mogą odejść z Barcelony. "Obaj nie są już nietykalni. Nadzieja została utracona"

Wiatr zrobił psikusa piłkarzom w meczu La Liga. "Nie da się grać"

"Niespotykane obrazki w meczu Mallorca-Celta. Tak mocno wieje na Balearach, że nie da się grać. Piłka skręca w powietrzu i obiera niecodzienną trajektorię" - zauważył na Twitterze dziennikarz Eleven Sports, Piotr Dumanowski.

Siła wiatru była tak duża, że piłkarze mieli problemy z rozgrywaniem akcji. Ponadto nie mogli wykonać rzutu rożnego, a bramkarze mieli problem z wybiciem piłki z własnego pola karnego, co można zobaczyć poniżej. Jakby tego było mało, to porywy wiatru sprawiały, że zamontowana w narożniku boiska chorągiewka miotała się na wszystkie strony.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Po remisie 0:0 Mallorca zajmuje 12. miejsce w La Liga z 20 punktami na koncie po 17 kolejkach, a Celta jest jedną pozycję niżej i ma trzy punkty mniej. W kolejnej serii gier Mallorca zagra na wyjeździe z Granadą, a Celta zmierzy się u siebie z Espanyolem.

Robert LewandowskiLewandowski przed szansą na kolejny rekord. Gdzie i kiedy oglądać mecz Bayernu? [TRANSMISJA]

"Sport.pl Live" - Nowy program Sport.pl startuje już w poniedziałek!

W poniedziałek, 13 grudnia o godz. 20:00 zadebiutuje nowy program wideo premium – "Sport.pl Live". Będzie go można oglądać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. W pierwszym odcinku głównym tematem będzie forma polskich skoczków narciarskich i rewolucyjna zmiana w sprzęcie, z której korzystają już nasi rywale. Naszym gościem będzie m.in Apoloniusz Tajner (prezes PZN). Więcej informacji dostępne tutaj:

 
Więcej o: