FC Barcelona traci sponsora. Zaledwie dwa tygodnie po podpisaniu umowy

Zaledwie dwa tygodnie obowiązywała umowa FC Barcelony z firmą Ownix, która miała stworzyć tokeny NFT katalońskiego klubu. Ten oficjalnie poinformował o zerwaniu umowy.

Firma Ownix miała wprowadzić FC Barcelonę w nowoczesny świat. To właśnie ona miała stworzyć i wprowadzić na rynek tokeny NFT katalońskiego klubu. Miała, jednak umowa zawarta z FC Barceloną została zerwana przez klub po zaledwie dwóch tygodniach.

Zobacz wideo Włoski dziennikarz zachwyca się Zalewskim. "Kiedyś może być ważnym graczem Romy"

"W świetle otrzymanych informacji, które są sprzeczne z wartościami klubu, FC Barcelona informuje o anulowaniu umowy na tworzenie i sprzedaż cyfrowych aktywów NFT z Ownix ze skutkiem natychmiastowym" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu klubu.

FC Barcelona zerwała umowę

Skąd całe zamieszanie? Wszystko przez Moshe Hogega. Na co dzień pełni on funkcję prezesa Beitaru Jerozolima, a także jest doradcą Ownixa. Hogeg został oskarżony o oszustwa na rynku kryptowalut oraz przestępstwa seksualne.

Radosław Majewski w barwach Pogoni SzczecinMajewski zdradził kulisy afery alkoholowej w kadrze. "Zszedł na śniadanie bez butów"

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Firma natychmiastowo odcięła się od Hogega, podkreślając, że ten nie miał żadnych udziałów w niej. Chociaż Ownix poinformował też o zakończeniu współpracy z oskarżonym, to nie przekonało to FC Barcelony i klub zerwał umowę z pomówioną firmą.

Więcej o: