Przepiękny gol Griezmanna, a potem... Valencia odrobiła dwa gole po 90. minucie! [WIDEO]

Jeszcze w 92. minucie piłkarze Atletico Madryt prowadzili na wyjeździe z Valencią 3:1, a mimo to zremisowali 3:3.

Piłkarze Valencii są w tym sezonie drużyną, która najczęściej w La Lidze ratuje punkty w doliczonym czasie gry. Najpierw w meczu u siebie z Athletic Bilbao przegrywali do 95. minuty 0:1, ale zremisowali 1:1. Potem w pojedynku przed własną publicznością z Mallorcą do 93. minuty przegrywali 0:2, by zremisować 2:2.

Diogo Jota porównał Salaha z Ronaldo. Wskazał jedną różnicęDiogo Jota porównał Salaha z Ronaldo. Wskazał jedną różnicę

Niesamowita końcówka Valencii

Teraz Valencia w pojedynku z Atletico Madryt jeszcze w 92. minucie przegrywała 1:3. Wówczas kontaktowego gola strzelił Hugo Duro. 21-letni hiszpański napastnik doprowadził kibiców gospodarzy do szaleństwa, kiedy cztery minuty później wyrównał.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Wcześniej gole dla gości zdobyli Luis Suarez (35.), Antoine Griezmann (58.) i Sime Vrsaljko (62.). Zwłaszcza trafienie reprezentanta Francji było wyjątkowej urody. Przejął piłkę jeszcze na swojej połowie, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów i pięknie przymierzył z ponad 20 metrów w okienko bramki.

- Co to jest za gol! Zrobił to z taką lekkością, taką pewnością. Nie zrobił na nim najmniejszego wrażenia próbujący go hamować Diakhaby. Francuz w idealnym momencie super dokładnie kopnął piłkę. Po to by strzelał takie gole, sprowadzono go z powrotem z Barcelony - zachwycali się komentatorzy Canal+Sport.

Natomiast dla Luisa Suareza było to już czternaste trafienie przeciwko Valencii w swojej karierze. Żadnemu rywalowi zarówno w klubach jak i w reprezentacji Urugwaju, nie strzelił aż tylu goli.

Do bramki, ale swojej w 50. minucie trafił też Stefan Savić. Żaden inny piłkarz La Ligi od sezonu 2017/2018 nie strzelił więcej goli samobójczych. Po trzy trafienia mają on, Mario Hermoso oraz Paulo Oliveira.

Franciszek Smuda w roli trenera Wieczystej KrakówWpadka Wieczystej Kraków. Zespół Franciszka Smudy zgubił punkty

Atletico Madryt zajmuje czwarte miejsce w La Lidze. Ma cztery punkty straty do prowadzącego Realu Madryt (27 punktów). Valencia jest na dziesiątej pozycji (17 punktów).