Koszmar Barcelony trwa! Niepokojące informacje ws. Aguero. Trafił do szpitala

Za FC Barceloną kolejny koszmarny wieczór. Katalończycy nie tylko stracili punkty w kolejnym meczu ligowym, ale kontuzji doznali też Sergio Aguero i Gerard Pique. Szczególnie niepokojąco wygląda sytuacja Argentyńczyka, który po spotkaniu przeszedł badania kardiologiczne.

Nie udał się FC Barcelonie pierwszy mecz po zwolnieniu Ronalda Koemana. Zespół prowadzony już przez Sergiego Barjuana tylko zremisował z 16. w tabeli Deportivo Alaves 1:1. Chociaż gospodarze objęli prowadzenie w 49. minucie po golu Memphisa Depay'a, to trzy minuty później do wyrównania doprowadził Luis Rioja.

Jakby tego było mało, Katalończycy znów stracili Sergio Aguero. Argentyńczyk, dla którego był to debiut w nowych barwach od pierwszej minuty na Camp Nou, zszedł z boiska już w 41. minucie, a jego miejsce zajął Philippe Coutinho.

Urazy Aguero i Pique

Klub poinformował, że Aguero zgłosił sztabowi medycznemu dyskomfort w klatce piersiowej i problemy z oddychaniem. Piłkarz został zabrany do szpitala, gdzie przeszedł badania kardiologiczne. Na razie nie są znane ich wyniki.

Aguero trafił do FC Barcelony tego lata z Manchesteru City, jednak na debiut czekał aż do 17 października. Wszystko przez kontuzję łydki. Argentyńczyk nie strzelił jeszcze gola w nowych barwach.

Alexander Roeshol JohnsonSkoczek etiopskiego pochodzenia nie wystartował w mistrzostwach. Kuriozalny powód

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

W meczu z Deportivo Alaves FC Barcelona straciła też Gerarda Pique. Hiszpan zszedł z boiska w 70. minucie, zmieniony przez Clementa Lengleta, a po spotkaniu klub poinformował, że zawodnik narzeka na uraz łydki. Dla zespołu to kolejny potężny cios, ponieważ kontuzje leczą już też m.in. Ansu Fati, Frenkie de Jong, Pedri, Ousmane Dembele czy Ronald Araujo.

Spain Soccer La LigaSensacyjny zwrot ws. Ronalda Koemana. Przyjaciel ujawnił jego plany

Po 11 kolejkach FC Barcelona zajmuje dopiero 9. miejsce w ligowej tabeli. Katalończycy mają 16 punktów i do lidera - Realu Madryt - tracą już osiem punktów. We wtorek zespół zagra z Dynamem Kijów w Lidze Mistrzów.