Ale widły! Przecudowny gol Mateusza Bogusza. Znowu to zrobił [WIDEO]

Mateusz Bogusz ponownie pokazuje swoje umiejętności. W ostatnim meczu UD Ibiza Polak popisał się fenomenalnym trafieniem. Można powiedzieć, że "ściągnął pajęczynkę".

Polski pomocnik strzelił kolejnego gola w barwach UD Ibiza i to jeszcze piękniejszego od poprzednich. Bogusz otrzymał piłkę na mniej więcej 25 metrze od bramki, zbiegł ze skrzydła bliżej środka i wykorzystując wolną pozycję, uderzył z odległości na bramkę. Alfonso Herrero, bramkarz Burgos CF był bez szans. 

Zobacz wideo Paulo Sousa tęskni za reprezentantem Polski. "Nie stać nas" [SEKCJA PIŁKARSKA #92]

Dodajmy, że Mateusz Bogusz potrzebował zaledwie 15 minut, aby pokonać przeciwnika. UD Ibiza wygrywa dzięki bramce Polaka z Burgos CF 1:0. Spotkanie wciąż trwa. Bramkę pomocnika możecie natomiast obejrzeć poniżej: 

Mateusz Bogusz znowu strzela. Fenomenalna forma Polaka w La Liga 2

Leeds United z pewnością cieszy się z pracy, jaką wykonuje na hiszpańskich boiskach Mateusz Bogusz. Polak dołączył w ramach wypożyczenia do UD Ibiza na początku lipca i od samego początku przygody w nowym klubie radzi sobie bardzo dobrze. Dotychczas ma na swoim koncie pięć oficjalnych występów w nowych barwach. Sobotnie trafienie jest jego trzecim w tym sezonie.

Daniel Maldini strzela swojego pierwszego gola w barwach AC Milan. Ojciec - Paolo Maldini - świętuje trafienie syna. Źródło: TWitterTak Paolo Maldini zareagował na gola syna dla Milanu! Niewiarygodna historia [WIDEO]

Poprzednie dwa gole w La Liga 2 strzelił w meczu UD Ibiza z Malagą (2:2). Wtedy Bogusz rozpoczął spotkanie w pierwszym składzie i już po 19. minutach dał swojej drużynie prowadzenie. Drugiego gola 20-latek strzelił w bardzo podobny sposób. Przepięknym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza rywali.

Więcej o: