Gorąca atmosfera w FC Barcelonie! Młody zawodnik odpowiedział Koemanowi

Atmosfera wokół Ilaixa Moriby robi się coraz gorętsza. Młody zawodnik FC Barcelony postanowił odpowiedzieć Ronaldowi Koemanowi na słowa krytyki, jakie ten skierował ostatnio w jego stronę.

Okazuje się, że problemy finansowe i spowodowane nimi odejście z klubu Leo Messiego to nie jedyne problemy FC Barcelony. W Katalonii trwa otwarty pomiędzy władzami klubu, a jego wychowankiem Ilaixem Moribą, który odmówił podpisania kontraktu. 18-latek oczekuje wyższej pensji niż ta proponowana w nowej umowie. 

Zobacz wideo "Jeżeli PSG nie wygra Ligi Mistrzów, to stanie się jeszcze większym memem, niż było"

Moriba odpowiada Koemanowi. "Nikt nie zna prawdy"

Na ostatniej konferencji prasowej przed ligowym spotkanie z Athletikiem Bilbao zachowanie Ilaixa Moriby postanowił skomentować trener FC Barcelony Ronald Koeman. Holenderski szkoleniowiec nie szczędził 18-latkowie słów krytyki. - Sytuacja Moriby jest straszna. Wiem, co klub mu oferuje. Moją radą dla 18-latka jest, że pieniądze nie są najważniejsze, mecze są ważniejsze. Piłkarz i agenci zdecydowali inaczej. Jestem rozczarowany - przyznał 58-latek. 

Słowa wypowiedziane przez Ronalda Koemana odbiły się szerokim echem w Hiszpanii. Kibice i dziennikarze odebrali je jako zapowiedź szybkiego pożegnania Moriby z Barceloną. Wypowiedź najwyraźniej dotarła także do samego piłkarza, ponieważ ten zamieścił wymowny wpis na swoim Instagramie, który wydaje się być odpowiedzią na słowa Holendra. - Tak wiele plotek, a nikt nie zna prawdy - napisał młody pomocnik.

Nie wiadomo więc nadal jak ostatecznie zakończy się konflikt Ilaixa Moriby z władzami FC Barcelony, ale wszystko wskazuje na to, że 18-latek niedługo pożegna się z Camp Nou i przeniesie się do innego klubu. Według niedawnych doniesień dziennika "Mundo Deportivo" pomocnikiem zainteresowane są Manchester City i Chelsea

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.