Real może podwójnie skorzystać na transferze Messiego. Kroos się wygadał?

Toni Kroos postanowił skomentować transfer Leo Messiego do Paris Saint-Germain w podcaście "Einfach mal Luppen". Niemiecki pomocnik uważa, że przenosiny Argentyńczyka do Francji mogą być bardzo korzystne dla Realu Madryt.

W ostatnich tygodniach piłkarski świat żyje głównie niespodziewanym transferem Leo Messiego do PSG i ogromnymi problemami finansowymi FC Barcelony, które do niego doprowadziły. Argentyńczyk musiał przenieść się do stolicy Francji pomimo zgody na obniżkę pensji o 50 procent, ponieważ klub nie mógł dopiąć jego kontraktu przez obowiązujące zasady w LaLiga. 

Zobacz wideo "Jeżeli PSG nie wygra Ligi Mistrzów, to stanie się jeszcze większym memem, niż było"

Kroos komentuje transfer Messiego. "Może wyjdzie z tego więcej dobrych rzeczy"

Transfer Messiego PSG postanowił skomentować Toni Kroos, który był niedawno gościem podcastu "Einfach mal Luppen". Według niemieckiego pomocnika odejście Argentyńczyka z FC Barcelony może być podwójnie korzystne dla Realu Madryt.

Jest potwierdzenie. Jest potwierdzenie. "Talent stulecia" odchodzi z Realu Madryt za 40 mln euro

- Messi w PSG? Zobaczymy, jak to wszystko się ułoży. To posunięcie może być dla nas dobre, ponieważ nasz największy konkurent stracił swojego najlepszego zawodnika, a może wyjdzie z tego jeszcze więcej dobrych rzeczy. Może dołączy do nas gracz PSG... Gdyby to rzeczywiście miało miejsce, to ta cała sprawa z Messim z pewnością nie byłaby dla nas niekorzystna - stwierdził tajemniczo Kroos.

Barcelona wybrała piłkarza, który przejmie numer MessiegoBarcelona wybrała piłkarza, który przejmie numer Messiego

Pomocnik Realu Madryt nie doprecyzował, o którego gracza PSG mu chodziło, więc jego tajemnicze słowa od razu wywołały burzę w Hiszpanii. Tamtejsi dziennikarze są jednak zgodni, że Toni Kroos miał na myśli Kyliana Mbappe. Media od dawna spekulują o transferze Francuza do Realu, więc takie wypowiedzi podgrzeją te plotki jeszcze bardziej. 

Więcej o: