Sergio Ramos wycenił swoją pracę. Żąda ogromnych pieniędzy

W środę Real wydał oficjalne ogłoszenie, w którym poinformowano, że Sergio Ramos rozstaje się z klubem z Madrytu. Jedną z kwestii spornych miały być zarobki piłkarza. Dziennikarz programu "El Chiringuito" przedstawił szczegóły wynagrodzenia, jakie ma zażądać piłkarz od innych zespołów.

Sergio Ramos bardzo długo zastanawiał się nad tym, czy zaakceptować ofertę Realu Madryt. Gdy już podjął decyzję, to okazało się, że jest już za późno. Real nie przewidział go bowiem w budżecie na następny sezon. Klub sprowadził też na jego miejsce Davida Alabę.

Zobacz wideo Tak atakują Hiszpanie. Vicu?a wyjaśnia na co muszą uważać Polacy

Sergio Ramos wymaga od przyszłego klubu znacznej podwyżki

Według wcześniejszych informacji hiszpańskich mediów, Sergio Ramos może liczyć na zainteresowanie ze strony czterech europejskich klubów: Manchesteru City, Manchesteru United, Paris Saint-Germain oraz Sevilli. Ten ostatni z wymienionych klubów ma jednak najmniejsze szanse na pozyskanie dotychczasowego piłkarza "Królewskich".

screen TwitterSergio Ramos ze wzruszenia nie mógł wykrztusić słowa. Wspaniała reakcja dziennikarzy [WIDEO]

Powodem mają być oczekiwania finansowe hiszpańskiego obrońcy. Dziennikarz Josep Pedrerol z programu "El Chiringuito" przedstawił kwotę, jakiej żąda zawodnik od starających się o niego klubów. Sergio Ramos ma wymagać pensji na poziomie 15 mln euro na rękę za rok gry. To o trzy miliony netto więcej, niż dostawał w Realu. Dodatkowo obrońca liczy na bonus za samo podpisanie kontraktu. Jednorazowa wpłata z tego tytułu miałaby według dziennikarza wynieść 20 mln euro.

Według najnowszych informacji przekazanych przez dziennik "AS", Sergio Ramos chciałby kontynuować swoją karierę w Paris Saint-Germain. "Ramosowi podoba się to, że trener Pochettino jest hiszpańskojęzyczny" - piszą dziennikarze, którzy twierdzą, że 35-latek już podjął decyzję o przeprowadzce do Paryża. Zaważyć na tym miała m.in. także dobra komunikacja z Madrytem, dokąd lot trwa jedynie godzinę.

Sergio Ramos zaoferowany nowemu klubowi. Grałby z kolegami z Realu MadrytSergio Ramos zaoferowany nowemu klubowi. Grałby z kolegami z Realu Madryt

Więcej o: