Ciąg dalszy transferowej sagi Memphisa Depaya. Barcelona? "Niczego nie podpisałem"

Memphis Depay zdaje się być już bardzo blisko FC Barcelony. Holender wypowiedział się na temat swojego transferu na konferencji prasowej przed meczem Holandia - Austria na Euro 2021. Napastnik nie podał co prawda nazwy zespołu, do którego się przeniesie, ale podkreślił swoją sympatię do Ronalda Koemana.

Saga transferowa z Memphisem Depayem zdaje się nie mieć końca. Napastnik Olympique Lyon już od dłuższego czasu łączony jest z kilkoma klubami, do których miałby się przenieść tego lata. Kontrakt Holendra z francuskim klubem jest ważny tylko do końca czerwca, ale piłkarz już kilka miesięcy temu poinformował, że nie zamierza go przedłużać. 

Zobacz wideo "Hiszpanie szukają kozła ofiarnego. W Sewilli nie ma atmosfery piłkarskiego święta"

Memphis Depay komentuje swój transfer. "Zobaczymy, co się stanie"

Od samego początku spekulacji transferowych Depay łączony był z FC Barceloną. Odkąd z klubem pożegnał się Luis Suarez trwają poszukiwania bramkostrzelnego napastnika. Zwolennikiem piłkarza Olympique Lyon ma być Ronald Koeman, który zna go doskonale jeszcze z czasów pracy w reprezentacji Holandii.

screen TwitterSergio Ramos ze wzruszenia nie mógł wykrztusić słowa. Wspaniała reakcja dziennikarzy [WIDEO]

Teraz na temat transferu postanowił się wypowiedzieć sam zawodnik, który bierze obecnie udział w Euro 2021 z reprezentacją Holandii. Depay skomentował swoje przenosiny na konferencji prasowej przed meczem z Austrią. - Mówiłem o tym już wcześniej. Transfer stanie się jasny sam i na tym chcę zostawić ten temat. Wszyscy jednak wiedzą, że jestem związany z Ronaldem Koemanem i chciałbym występować w prowadzonym przez niego zespole. Poczekajmy jednak ze wszystkim i zobaczymy, co się stanie. Na dziś jeszcze niczego nie podpisałem - powiedział Holender.

Cztery kluby walczą o Sergio Ramosa. Olbrzymie wymagania piłkarzaCztery kluby walczą o Sergio Ramosa. Olbrzymie wymagania piłkarza

Mniej dyskretny od Depaya był natomiast niedawno Ronald Koeman, który stwierdził w jednej z wypowiedzi, że transfer jest już prawie dopięty. - Transakcja jest prawie sfinalizowana. Jeszcze nie podpisany, ale prawie ukończony. Bardzo go pragnęłam od miesięcy i chcę z nim pracować - zapewnił holenderski szkoleniowiec FC Barcelony

Więcej o: