Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowe informacje nt. Leo Messiego. Media: Zgodził się na warunki

Jak podaje dziennikarz "Mundo Deportivo" Miguel Rico, Leo Messi miał zgodzić się na warunki nowego kontraktu, który został mu zaproponowany przez FC Barcelonę. Argentyńczyk jest coraz bliżej zostania na Camp Nou.

FC Barcelona sprowadziła w ostatnich dniach za darmo Sergio Aguero, którego kontrakt z Manchesterem City wygasł wraz z końcem sezonu. Argentyńczyk od wielu lat przyjaźni się ze swoim rodakiem Leo Messim i występuje z nim w reprezentacji Argentyny. Wspólnie zagrali w niej w sumie 77 spotkań, a podczas igrzysk olimpijskich i mistrzostwa świata do lat 20 w 2008 roku odegrali w niej bardzo ważną rolę, przyczyniając się do wygrania obu imprez.

Zobacz wideo Wielki kryzys Leo Messiego w El Clasico. To może być smutny koniec! [SEKCJA PIŁKARSKA #84]

Kamil Grabara w AarhusOficjalnie: Kamil Grabara odchodzi z Aarhus. Kończy jako bohater

Messi zostanie w Barcelonie? "Zaakceptował ofertę finansową klubu"

Aguero, który podpisał kontrakt z Barca ma dwa lata, tuż po prezentacji wypowiedział się nt. przyszłości Messiego. - Mam nadzieję, że będziemy grać wspólnie, ale z Laportą negocjuje już od dłuższego czasu. To przyjemność i duma, że jesteśmy w jednym zespole. Znam go z reprezentacji narodowej, odkąd byłem dzieckiem. Myślę, że Leo będzie kontynuował karierę w Barcelonie - powiedział Augero, cytowany przez "Mundo Deportivo".

Kontrakt Messiego jest ważny tylko do końca czerwca 2021 roku i na razie żadne wiążące decyzje dotyczące dalszej przyszłości Argentyńczyka nie zapadły. Najnowsze informacje w tej sprawie przekazał dziennikarz "Mundo Deportivo" Miguel Rico. - Leo Messi zaakceptował ofertę finansową klubu, a także sposób płatności. Do uzgodnienia pozostały jedynie szczegóły dotyczące odnowienia dwuletniego kontraktu - napisał dziennikarz na Twitterze.

Olympique Marsylia szuka wzmocnień. Klub Milika jest gotów wydać milionyOlympique Marsylia szuka wzmocnień. Klub Milika jest gotów wydać miliony

Messi obecnie przebywa na urlopie, ale już wkrótce (od 13 czerwca do 10 lipca) weźmie udział z reprezentacją Argentyny w turnieju Copa America, który został przeniesiony z jego ojczyzny z powodu rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa do Brazylii, która była już jego gospodarzem w 2019 roku. W grupie A znalazły się Argentyna, Boliwia, Chile, Paragwaj i Urugwaj; w grupie B: Brazylia, Kolumbia, Ekwador, Peru i Wenezuela.