Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"AS" ujawnia, kto zostanie nowym trenerem Realu Madryt. Sprzeczne informacje

To już pewne! Zinedine Zidane odejdzie z Realu Madryt. W hiszpańskich mediach pojawiają się informacje dotyczące jego następcy. Zdaniem "ASa" będzie to Massimiliano Allegri, jednak w innych źródłach pojawiają się sprzeczne informacje.

Przyszłość Zidane'a jest już jasna. Świetnie zorientowany włoski dziennikarz, Fabrizio Romano, poinformował, że Zidane nie będzie już trenerem Realu. "Zinedine Zidane podjął decyzję o odejściu z klubu ze skutkiem natychmiastowym" – napisał Romano. Oficjalny komunikat w tej sprawie spodziewany jest jeszcze w czwartek, po spotkaniu Zidane'a z Florentino Perezem. Sprowadzeniem Francuza jest zainteresowany Juventus, który prawdopodobnie zwolni Andreę Pirlo.

Zinedine Zidane odchodzi z Realu Madryt! To już definitywny koniecZinedine Zidane odchodzi z Realu Madryt! To już definitywny koniec

Zobacz wideo "Wielu kibiców czekało na piłkarzy. Jeden zrobił miłą niespodziankę"

Real Madryt wybrał nowego trenera? Sprzeczne informacje

W hiszpańskich mediach natychmiast rozpoczęła się dyskusja dotycząca wyboru nowego trenera przez Florentino Pereza. Radio "Cadena COPE" informuje, że decyzja jeszcze nie zapadła. Przeciwne informacje przekazują z kolei "ABC" i "AS", które uważają, że nowym trenerem Realu Madryt zostanie Massimiliano Allegri, a jego zatrudnienie zostanie ogłoszone oficjalnie w ciągu kilku najbliższych dni.

Na tym jednak nie koniec. Jose Delix Diaz, dziennikarz "Marki" i "El Chiringuito" przekazuje, że Włoch nie zostanie trenerem Realu Madryt. W kręgu zainteresowań "Królewskich" znajdować się może jeszcze Antonio Conte, który w środę odszedł z Interu Mediolan mimo wywalczenia mistrzostwa Włoch >>, a także Raul Gonzalez czy Joachim Loew, który po zakończeniu mistrzostw Europy odejdzie z reprezentacji Niemiec.

Więcej o: