Luis Suarez nagle dostał ataku płaczu po mistrzostwie! "Zostałem zlekceważony" [WIDEO]

- Barcelona nie doceniła mnie. Zostałem zlekceważony, podczas gdy Atletico Madryt otworzyło mi drzwi i dało szansę - powiedział Luis Suarez, napastnik Atletico po zdobyciu mistrzostwa Hiszpanii i zalał się łzami.

Piłkarze Atletico Madryt w sobotnie popołudnie zdobyli po siedmiu latach mistrzostwo Hiszpanii. W ostatniej kolejce przegrywali do przerwy 0:1 z mającym jeszcze cień szansy na utrzymanie Valladolid po trafieniu Oscara Plano. W 57. minucie wyrównał Angel Correa, a dziesięć minut później zwycięską bramkę zdobył Luis Suarez. To było jego 21. trafienie w sezonie i zajął czwarte miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników rozgrywek. Królem strzelców został Leo Messi (Barcelona, 30 goli).

Niemieckie media zaskoczyły ocenami Lewandowskiego. Niemieckie media zaskoczyły ocenami Lewandowskiego. "Prawie się poddał"

Suarez: Zostałem w Barcelonie zlekceważony

Luis Suarez po meczu nie krył swoich olbrzymich emocji. Do Madrytu trafił przed rozpoczęciem tego sezonu. Z łatwością 34-letniego napastnika pozbyli się działacze Barcelony, w której spędził aż sześć lat.

- Barcelona nie doceniła mnie. Zostałem zlekceważony, podczas gdy Atletico Madryt otworzyło mi drzwi i dało szansę. Zawsze będę wdzięczny temu klubowi za to, że działacze zaufali mi - powiedział Luis Suarez po meczu do hiszpańskich dziennikarzy.

Luis Suarez dał upust swoim emocjom i po końcowym gwizdku usiadł na boisku z telefonem w ręku i zalał się łzami.

Lech Poznań chce byłego reprezentanta Polski! Szykują wielki powrót z BundesligiLech Poznań chce byłego reprezentanta Polski! Szykują wielki powrót z Bundesligi

Luis Suarez w barwach Barcelony występował w latach 2014-2020. Zagrał w niej 283 mecze i strzelił 195 goli i miał 113 asyst. Z Barceloną cztery razy wygrał mistrzostwo Hiszpanii, cztery razy Puchar Króla, dwa razy Superpuchar Hiszpanii, a także Ligę Mistrzów, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwo Świata.