Sergio Aguero coraz bliżej nowego klubu. Jest gotów obniżyć oczekiwania

Sergio Aguero jest gotów zmniejszyć swoje wymagania finansowe, aby tylko dołączyć do Barcelony po zakończeniu sezonu. Problemem może okazać się trener Ronald Koeman, który wolałby sprowadzić Memphisa Depaya z Olympique'u Lyon - informuje włoski dziennikarz Fabrizio Romano.

W ostatnich miesiącach media w Europie łączą z Barceloną dwóch napastników: Sergio Aguero z Manchesteru City oraz Memphisa Depaya z Olympique’u Lyon. Obaj zawodnicy z końcem sezonu staną się wolnymi zawodnikami. Jak informuje włoski dziennikarz Fabrizio Romano, jeden z nich jest gotowy zmniejszyć swoje wymagania finansowe, aby trafić do Barcelony.

Zobacz wideo Cztery drużyny walczą o mistrzostwo Hiszpanii. "Zobaczymy jeszcze wiele zwrotów akcji"

Media: Sergio Aguero jest gotów zmniejszyć swoje wymagania, aby tylko dołączyć do Barcelony

Fabrizio Romano informuje, że przedstawiciele Sergio Aguero nawiązali kontakt z Barceloną, aby zbliżyć się do finalizacji transferu. Aguero chce grać z Leo Messim w jednym zespole i jest gotów zmniejszyć swoje wymagania finansowe, aby transfer do Barcelony się ziścił w najbliższym oknie transferowym.

Problemem dla Argentyńczyka może się okazać trener Ronald Koeman, który wolałby sprowadzić Memphisa Depaya z Olympique’u Lyon. Wciąż nie jest znana przyszłość byłego selekcjonera reprezentacji Holandii i nie należy wykluczać, że zostanie on zwolniony z końcem sezonu. Władze klubu nie zamierzają podejmować ostatecznej decyzji z wyborem napastnika przed końcem sezonu 2020/2021.

Sergio Aguero zagrał w 18 spotkaniach tego sezonu we wszystkich rozgrywkach dla Manchesteru City. Napastnik zdobył w nich cztery bramki i zanotował jedną asystę.

Więcej o: