Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

La Fiesta w posiadłości Messiego. Kłopoty piłkarzy Barcelony

Piłkarze FC Barcelony mogą mieć kłopoty przez niedawną imprezę, którą zorganizowali w posiadłości Leo Messiego. Jak donosi "Mundo Deportivo" LaLiga wszczęła postępowanie w sprawie złamania protokołu sanitarnego.

Koniec sezonu w Hiszpanii zbliża się wielkimi krokami. W LaLiga cały czas trwa zacięta walka o mistrzostwo, w które zamieszane są aż cztery zespoły - Atletico Madryt, FC Barcelona, Real Madryt i Sevilla. Jeszcze w zeszłym tygodniu faworytem wydawała się być drużyna z Katalonii, ale przegrała niespodziewanie spotkanie z Granadą 1:2 i nie udało jej się objąć fotelu lidera. Dla podopiecznych Ronalda Koemana zwycięstwo w LaLiga dałoby już drugie trofeum w tym sezonie. W kwietniu udało im się zdobyć Puchar Króla po zwycięskim finale z Athletikiem Bilbao (4:0).

Zobacz wideo Atletico pozostaje faworytem LaLiga? "To jest największy problem Barcelony"

Media: Laporta chce się pozbyć grających legend FC Barcelony. Szuka oszczędnościMedia: Laporta chce się pozbyć grających legend FC Barcelony. Szuka oszczędności

Leo Messi zorganizował imprezę w swoim domu. Piłkarze Barcelony mogą mieć przez nią kłopoty

W poniedziałek media hiszpańskie informowały o imprezie, która odbywała się w posiadłości Leo Messiego w miejscowości Castelldefels na przedmieściach Barcelony. Kapitan drużyny postanowił w ten sposób uczcić z kolegami zdobycie Pucharu Króla i nastroić lepiej zespół przed ciężką walką o mistrzostwo. W przyjęciu wzięli udział wszyscy zawodnicy pierwszej drużyny oraz kilku młodych, którzy dopiero aspirują do dołączenia do niej jak Ilaix Moriba czy Inaki Pena. Część z nich przybyła ze swoimi partnerkami. Media społecznościowe obiegły nagrania ze spotkania, na którym słychać głośne śpiewy. Wybrzmiewało między innymi tradycyjne "Campeones, campeones". 

We wtorek pojawiły się jednak przykre informacje dla piłkarzy Barcelony. Jak informuje "Mundo Deportivo" władze LaLiga wszczęły postępowanie w sprawie złamania protokołu sanitarnego. Chodzić ma przede wszystkim o obecność partnerek piłkarzy, które nie są objęte taką kontrolą jak sami zawodnicy. W klubie podnosi się argument, że podobne spotkanie niedawno zorganizowali piłkarze Atletico Madryt. LaLiga jednak została poinformowana o tamtym przyjęciu, a o tym w domu Messiego dowiedziała się dopiero z mediów. Nie wiadomo jeszcze jakie konsekwencje grożą zawodnikom Barcelony.

FC Barcelona kolejne spotkanie rozegra już w sobotę 8 maja. W bardzo ważnym meczu w kontekście mistrzostwa zmierzy się z Atletico Madryt. Rozpoczęcie spotkania zaplanowane jest na godzinę 16:15. 

Dramat młodej gwiazdy Barcelony. Spełnił się najgorszy scenariuszDramat młodej gwiazdy Barcelony. Spełnił się najgorszy scenariusz