Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Policja wszczęła śledztwo ws. Enisa Bardhiego. Jego prawo jazdy miało być fałszywe

Policja bada, czy prawo jazdy Enisa Bardhiego, piłkarza Levante, jest oryginalne. Jak informuje dziennik "Las Provincias", istnieje podejrzenie, że jest fałszywe.

W poniedziałek wieczorem Enis Bardhi został zatrzymany podczas rutynowej kontroli. Jak relacjonują hiszpańscy dziennikarze: "jeden z policjantów podczas sprawdzania prawa jazdy zauważył, że dokument został wydrukowany na plastikowej karcie, a po sprawdzeniu dokumentu w świetle ultrafioletowym brakowało znaków bezpieczeństwa".

Zobacz wideo Babol Szczęsnego w derbach Turynu. "Znowu. Nieprawdopodobne" [ELEVEN SPORTS]

Juan Cala na konferencji prasowej"To jakiś cyrk! Jestem w szoku". Oskarżony piłkarz kontratakuje. "Nie wierzymy ci"

A co się działo później? Policjanci unieruchomili samochód i poinformowali piłkarza, że może zostać oskarżony o przestępstwo fałszowania dokumentów oraz stwarzanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym. Lokalna policja obecnie sprawdza, czy dokumenty Bardhiego były legalne.

Piłkarz Barcelony wrócił do ojczyzny na kolejną operację. To koniec sezonu?Piłkarz Barcelony wrócił do ojczyzny na kolejną operację. To koniec sezonu?

Enis Bardhi rozegrał w tym sezonie LaLigi 18 spotkań. 25-latek ma na swoim koncie gola i dwie asysty. Skrzydłowy jest także reprezentantem Macedonii Północnej. Z kolei Levante zajmuje 11. miejsce w lidze. Prowadzi Ateltico Madryt.

Rywal Pereza nie ma miejsca dla Zidane'a w Realu Madryt. Zdradził swój pierwszy cel transferowyRywal Pereza nie ma miejsca dla Zidane'a w Realu Madryt. Zdradził swój pierwszy cel transferowy