"Pozwólcie państwo..." i się zaczęło! Trener oszalał na konferencji. Hit internetu

- Pozwólcie państwo, że zamienię się w kibica - powiedział trener Realu Sociedad Imanol Alguacil. A potem zdjął marynarkę, założył klubową koszulkę, wziął szalik i zaczął śpiewać. Nagranie z jego występem po zdobyciu Pucharu Króla już staje się hitem internetu.

Real Sociedad w sobotę zdobył Puchar Króla za sezon 2019/20. W zaległym finale zeszłorocznych rozgrywek rozgrywanym na Estadio La Cartuja w Sewilli pokonał swojego największego lokalnego rywala - Athletic Bilbao, 1:0 po golu Mikela Oyarzabala z rzutu karnego. - Zasłużyliśmy na zdobycie tego pucharu. Po prostu byliśmy lepsi - powiedział po meczu Imanol Alguacil, trener Realu.

Zobacz wideo "Sousa mocno rotuje, ale podejmuje nielogiczne decyzje. Przykład? Helik"

Legia Warszawa zbiera gratulacje za mistrzostwo Polski. Legia Warszawa zbiera gratulacje za mistrzostwo Polski. "Ej! No co jest z wami!

NeymarPSG sensacyjnie przegrywa w hicie Ligue 1. Neymar wyleciał z boiska. Awantura w szatni

"W ostatnich tygodniach byłem nie do zniesienia"

- To coś wielkiego. Dedykuję to zwycięstwo lekarzom, pielęgniarkom i wszystkim, którzy stoją na czele walki o ludzkie życie. Walczyli też o życie mojego wujka, który zmarł w tym tygodniu na COVID. Moja rodzina z tego powodu cierpiała, ale otrzymała ogromne wsparcie. Niekoniecznie ode mnie, bo ja w ostatnich tygodniach byłem nie do zniesienia. Jej też dziękuję - powiedział Alguacil.

- A teraz pozwólcie państwo, że zamienię się w kibica - rzucił Alguacil na koniec. Wstał od stołu, zdjął marynarkę, założył klubową koszulkę, wziął szalik i zaczął śpiewać. A nawet nie tyle śpiewać, ile zdzierać gardło, wykrzykując znaną klubową przyśpiewkę.

Bartosz Kapustka na imprezieKapustka przyłapany na imprezie. Wyciekło nagranie [WIDEO]

To akurat nic aż tak bardzo dziwnego, bo Alguacil to Bask - były piłkarz i wychowanek Realu Sociedad, a od wielu lat także trener. Od maja 2018 roku prowadzi pierwszy zespół, a sobotni Puchar Króla - choć został zdobyty po raz trzeci w historii klubu - to jak na razie jego największy sukces w karierze trenerskiej.

Więcej o: