Dwóch kandydatów do zastąpienia Zidane'a w Realu. Rewolucja albo kontynuacja

Zinedine Zidane może odejść z Realu Madryt po zakończeniu obecnego sezonu. Jak informuje hiszpański "As", władze "Królewskich" chcą się przygotować na jego odejście. Już wytypowano dwóch kandydatów do jego zastąpienia.

Zinedine Zidane powrócił na stanowisko trenera Realu Madryt w marcu 2019 roku. Wcześniej Francuz odpowiadał za wyniki zespołu ze stolicy Hiszpanii w latach 2016-2018. Za jego rządów Real Madryt wygrał trzy razy Ligę Mistrzów, ale też dwukrotnie zdobył Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar UEFA, Klubowe Mistrzostwo Świata oraz mistrzostwo krajowe.

Zobacz wideo Polacy uklękną na murawie Wembley? Boniek: Jestem absolutnie przeciwko takim akcjom

Gareth Bale chce wrócić do Realu Madryt. Jest jeden warunekGareth Bale chce wrócić do Realu Madryt. Jest jeden warunek

W tym sezonie Zidane jest krytykowany za swoje podejście do starszych piłkarzy, ale też za postawę zespołu w listopadzie i styczniu. Uratować go mogą tylko dobre wyniki na koniec sezonu w La Lidze, a także sukces w Lidze Mistrzów. Coraz głośniej jednak mówi się, że Francuz może już latem chcieć odejść z Realu Madryt, aby podjąć nowe wyzwanie, np. jako selekcjoner reprezentacji Francji.

Dwóch kandydatów do zastąpienia Zinedine'a Zidane'a

"AS" informuje, że władze Realu Madryt chcą być gotowe na wypadek odejścia Zidane'a. - Działacze mają nadzieję, że Zinedine Zidane pozostanie w klubie. Szykowane są jednak plany na wypadek rozstania się z Zidane'em - informują dziennikarze. Ich zdaniem wybrano już dwóch kandydatów, którzy mogliby go zastąpić.

"El Chiringuito" pewne przyszłości Haalanda! "Chce tam przejść w czerwcu"

- Joachim Loew i Raul - to główni kandydaci do zastąpienia Zidane'a. Pod warunkiem, że ten zdecyduje się odejść po zakończeniu bieżącego sezonu. Loew to zapowiedź nadchodzącej rewolucji, z kolei Raul ciągłości w klubie - przyznają dziennikarze.

Joachim Loew mógłby przejść do Realu po zakończeniu pracy z reprezentacją Niemiec. Już zapowiedział, że rozstanie się z kadrą po zakończeniu tegorocznych mistrzostw Europy. Raul aktualnie jest trenerem drużyny rezerw Realu Madryt i w każdej chwili mógłby przenieść się do pierwszego zespołu.

Więcej o: