Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Dziennikarz ESPN ujawnia. "Messi podjął decyzję ws. przyszłości w Barcelonie"

Niespodziewany zwrot w sprawie przyszłości Leo Messiego. Christian Martin, z argentyńskiego oddziału "ESPN" pisze, że piłkarz odejdzie FC Barcelony i trafi do Manchesteru City lub PSG.

Telenowela z przynależnością klubową znakomitego Argentyńczyka zdaje się nie mieć końca. Pod koniec lutego "Marca" informowała, że jego przyszłość będzie zależała od oferty, jak przedstawi nim nowy prezydent. Został nim Joan Laporta, który wiele razy powtarzał, że ma bardzo dobre relacje z Leo Messim. Wydawało się, że to ułatwi drogę do zostania 33-letniego napastnika w FC Barcelonie.

Zobacz wideo Seria zatrzymań w Barcelonie. Pique już wcześniej zwracał uwagę na dziwne zachowania władz klubu

Media: Nowy prezes Barcelony już działa. Media: Nowy prezes Barcelony już działa. "Oficjalna oferta za gwiazdę". Ma pomóc zatrzymać Messiego

Pomóc w zostaniu Messiego mógł również transfer Sergio Aguero, jego najlepszego przyjaciela, obecnie grającego w Manchesterze City.

Tymczasem Christian Martin, dziennikarz z argentyńskiego oddziału "ESPN" pisze, że według jego informacji, Messi, bez względu na wynik wyborów, zdecydował się już na odejście z FC Barcelony.

Wciąż nie wiadomo również, gdzie trafiłby sześciokrotny zdobywca Złotej Piłki. Najbardziej zainteresowany pozyskaniem Messiego jest pewnie zmierzający po mistrzostwo Anglii Manchester City, który ostatnio według doniesień ""The Sun" musiał obniżyć ofertę dla piłkarza aż o 170 mln funtów. Drugiem klubem, który marzy o Messim jest PSG, gdzie gra jego przyjaciel, Neymar. A na zakończenie kariery Argentyńczyk miałby przenieść się do MLS.

Rafael MarquezByły piłkarz FC Barcelony o Leo Messim: To bardzo boli, gdy tylko o tym pomyślę

Właśnie z tym klubem Argentyńczyk walczy w rewanżu o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu FC Barcelona przegrała u siebie aż 1:4. Relacja z meczu trwa tutaj