Tak teraz wygląda Fernando Torres. Nie oszczędza się na piłkarskiej emeryturze

Fernando Torres przejął niedawno posadę trenera rezerw Atletico Madryt. Tymczasem do sieci trafiło zdjęcie pokazujące, jak wygląda aktualnie legendarny hiszpański napastnik.

Fernando Torres bardzo szybko rozwija się jako trener. We wrześniu znalazł się w sztabie szkoleniowym Atletico Madryt w kategorii kadetów, po czym bardzo szybko przeszedł do sztabu zespołu rezerw aktualnych liderów La Liga. Zapewne duży wpływ na to miały doskonałe opinii młodych piłkarzy, o których pisała hiszpańska "Marca".

Zobacz wideo Tak Dawid Kownacki strzelił trzeciego gola w tym sezonie [ELEVEN SPORTS]

I choć awans Torresa w hierarchii trenerów zespołu rezerw Atletico Madryt może robić wrażenie, w internecie jeszcze większe wrażenie robi zdjęcie hiszpańskiego napastnika. Jego forma po przejściu na piłkarską emeryturę wydaje się być jeszcze lepszą od tej, którą prezentował w czasach swojej gry m.in. w Atletico, Liverpoolu czy Chelsea.

Fernando Torres to legenda Atletico

Fernando Torres to legenda Atletico Madryt i reprezentacji Hiszpanii. W barwach klubu, którego był wychowankiem, rozegrał łącznie aż 351 spotkań, w których strzelił 121 goli. W tym czasie zdobył tytuł w Lidze Europy. Z kolei w kadrze zagrał w 110 spotkaniach, w których zdobył 38 bramek, sięgając dwukrotnie po tytuł mistrzów Europy, a także po tytuł mistrzów świata.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.