Nowe nagranie skandalu z udziałem Leo Messiego! Wszystko wyjaśnia [WIDEO]

FC Barcelona przegrała mecz o Superpuchar Hiszpanii z Athletikiem Bilbao (2:3), a w samej końcówce spotkania czerwoną kartkę za skandaliczne zachowanie dostał Leo Messi. W mediach pojawiają się kolejne powtórki i nowe ujęcia sytuacji z udziałem Argentyńczyka.

"Duma Katalonii" jeszcze w 90.minucie prowadziła 2:1, ale wtedy do rzutu wolnego podszedł Iker Muniain. Dośrodkował piłkę przed bramkę Marca-Andre ter Stegena, a Asier Villalibre z bliska wbił ją do siatki i doprowadził do dogrywki. W niej bohaterem Athleticu był Inaki Williams. 26-latek już w 4. minucie 1. połowy dogrywki popisał się kapitalnym uderzeniem z pola karnego, nie dając ter Stegenowi najmniejszych szans na skuteczną interwencję.

Spain Soccer Super CupFruwający lider Barcelony. Hiszpanie zachwyceni! "Nigdy czegoś takiego nie widziałem"

Leo Messi "sprzedał mu dwa sierpy"

Barcelona przegrywała, była coraz bliżej utraty Superpucharu Hiszpanii, a na dodatek w 119. minucie straciła Leo Messiego. Argentyńczyk zachował się skandalicznie, zaatakował Asiera Villalibre i po prostu "sprzedał mu dwa sierpy" - jak przyznali na antenie komentatorzy "Eleven Sports".

Nowe nagranie

Sytuacja z udziałem Argentyńczyka jest szeroko analizowana w Hiszpanii, ale nie tylko. Dziennikarze zaznaczają, że Leo Messi został wyrzucony z boiska pierwszy raz w 753. meczu w barwach Barcelony, a w mediach pojawiają się kolejne powtórki i analizy. Najlepiej całą sytuację widać na tym nagraniu:

Gole w finale Superpucharu Hiszpanii strzelali: Griezmann (40. i 77. minucie) - dla Barcelony, oraz de Marcos (42.), Villalibre (90.) i Williams (93.) - dla Athletiku. Dla zespołu z Bilbao był to trzeci Superpuchar w historii. Wcześniej zdobywał to trofeum w 1984 oraz 2015 roku.