Najnowsze informacje ws. transferu Damiana Kądziora! Pytają o niego kluby z jednego kraju

Damian Kądzior niemal na pewno zmieni klub w zimowym oknie transferowym. Eibar chce go wypożyczyć, a "Sportowe Fakty" podały, że największe zainteresowanie reprezentant Polski budzi w Turcji.

Hiszpańskie media poinformowały bowiem, że Kądzior najprawdopodobniej opuści drużynę. Polak zostanie wypożyczony do końca sezonu, a Sport.pl udało się potwierdzić te informacje. Sześciokrotny reprezentant Polski nie wywalczył sobie miejsca w składzie Eibar po letnim transferze z Dinama Zagrzeb (kosztował ok. 2 mln euro) - wystąpił w zaledwie ośmiu meczach (sześć ligowych i dwa w Pucharze Króla), spędzając na boisku łącznie zaledwie 359 minut. 

Zobacz wideo Znakomita sytuacja Krzysztofa Piątka! Zabrakło niewiele [ELEVEN SPORTS]

Damian Kądzior trafi do Turcji?

Z tego względu Eibar go wypożyczy, a o Polaka pytają kluby z kilku państw. Jak informują "Sportowe Fakty", największe zainteresowanie wzbudza w Turcji, gdzie pyta o niego aż siedem klubów. Jednym z nich ma być Alanyaspor, z którym toczą się negocjacje. Wcześniej pytały o niego zespoły z Holandii, Belgii, Rosji i Niemiec. Jednocześnie wykluczony jest powrót Kądziora do Polski.

Eibar to 15. obecnie drużyna La Liga. Zespół Mendilibara zdobył 19 punktów i ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Znajdujące się w niej Elche ma jednak dwa mecze rozegrane mniej.  Kądzior gra w Eibar od lata zeszłego roku. Wcześniej 28-latek występował w Dinamie Zagrzeb, Górniku Zabrze, Wigrach Suwałki i Jagiellonii Białystok, z której wypożyczany był do Motoru Lublin, Dolcanu Ząbki oraz Wigier.

Więcej o:
Copyright © Agora SA