Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Były trener Korony Kielce nowym szkoleniowcem klubu z La Liga!

Jose Rojo Martin, były trener Korony Kielce, znów będzie pracował w lidze hiszpańskiej. Podejmie się próby uratowania Primera Division dla Hueski.

"Pacheta" w Kielcach pracował w sezonie 2013/2014. Jego bilans to dziesięć zwycięstw, trzynaście remisów i jedenaście porażek. Z Koroną zajął trzynaste miejsce w ekstraklasie.

Zobacz wideo "Lech zapewnił nam solidną rozrywkę. Nikt nie oczekiwał fajerwerków"

Bramkarz Legii Radosław MajeckiRadosław Majecki bohaterem zaskakującego transferu? Hiszpanie chcieliby Polaka

"Pacheta" uratuje Primera Division dla Hueski?

Po zakończeniu sezonu, włodarze kieleckiego klubu chcieli przedłużyć z nim umowę, ale Hiszpan wybrał rodzinę i zdecydował się na powrót do ojczyzny.

Objął Hercules, a potem wyjechał do Tajlandii i prowadził Ratchaburi. W latach 2018-2020 był szkoleniowcem hiszpańskiego Elche. W sierpniu ubiegłego roku awansował z nim po barażach do Primera Division. 48 godzin po awansie odszedł z klubu. Według naszych informacji uznał, że władze źle traktowały jego i zawodników podczas pandemii koronawirusa.

Teraz 52-letni trener podejmie się próby ratowania ligi dla Hueski. Włodarze tego klubu zwolnili Michela. Nic w tym dziwnego, bo zespół ten po osiemnastu kolejkach zajmuje bowiem ostatnie miejsce w tabeli. Ma zaledwie jedno zwycięstwo na koniec i sześć punktów straty do bezpiecznej strefy.

Trudna sytuacja Jakuba Modera po transferze. Szczery komentarz trenera. Trudna sytuacja Jakuba Modera po transferze. Szczery komentarz trenera. "Miał kilka tygodni przerwy"

W pierwszym meczu pod wodzą "Pachety" Hueska zagra 20 stycznia na wyjeździe z Getafe.