Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Real Madryt podjął decyzję ws. Zinedine'a Zidane'a! Madrycki "AS" informuje

Jak informuje anonimowe żródło madryckiej gazety "AS", Zinedine Zidane nie musi obawiać się zwolnienia. Real Madryt nie zamierza zmieniać trenera.

W środę w godzinach popołudniowych odbędzie się spotkanie zarządu Realu Madryt. Oficjalnie: władze klubowe mają ustalić budżet na przyszły sezon, ale nie brakuje głosów, że zarząd ma dyskutować o przyszłości trenera. Dziennik "AS" twierdzi jednak, że Zinedine Zidane nie musi się bać o swoją posadę.

Zobacz wideo "Jak zobaczyłem twarz Kloppa, zrobiło mi się smutno" [SEKCJA PIŁKARSKA #74]

- Przyszłość Zidane'a nie będzie tematem obrad, ponieważ klub nigdy nie kwestionował jego pozycji. Nikt w Madrycie nie musi rozmawiać o przyszłości trenera, bo Francuz wiele dał klubowi i jest znaczącą częścią jego historii, także temat zwolnienia nie istnieje - "AS" cytuje anonimowe źródło z madryckiego klubu.

Stephanie FrappartJako jedyna kobieta podbija całkowicie męski świat. Klopp: Mam do niej wielki szacunek

W tym sezonie Real gra poniżej oczekiwań. W lidze zdobył zaledwie 17 punktów w 10 meczach i zajmuje dopiero czwartą lokatę. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja Królewskich w Lidze Mistrzów, gdzie po raz pierwszy w historii mogą nie awansować do fazy pucharowej.

Giganci nad przepaścią. Szalona sytuacja w 'grupie śmierci' LM. Co musi się stać?Giganci nad przepaścią. Szalona sytuacja w 'grupie śmierci' LM. Co musi się stać?

Giganci nad przepaścią. Szalona sytuacja w 'grupie śmierci' LM. Co musi się stać?

W grupie B Ligi Mistrzów przed ostatnią serią gier każdy z czterech zespołów (Borussia Moenchengladbach, Inter Mediolan, Real Madryt i Szachtar Donieck) wciąż ma szansę na awans do 1/8 finału - lidera od ostatniej ekipy w tabeli dzielą zaledwie trzy punkty. Analizę wszystkich scenariuszy znajdziecie TUTAJ.

Sytuacja w tabeli po 5. kolejce:

  1. Borussia Moenchengladbach (5 meczów), 8 pkt
  2. Szachtar Donieck (5 meczów), 7 pkt
  3. Real Madryt (5 meczów), 7 pkt
  4. Inter Mediolan (5 meczów), 5 pkt