Real Madryt podjął decyzję ws. Zinedine'a Zidane'a! Madrycki "AS" informuje

Jak informuje anonimowe żródło madryckiej gazety "AS", Zinedine Zidane nie musi obawiać się zwolnienia. Real Madryt nie zamierza zmieniać trenera.

W środę w godzinach popołudniowych odbędzie się spotkanie zarządu Realu Madryt. Oficjalnie: władze klubowe mają ustalić budżet na przyszły sezon, ale nie brakuje głosów, że zarząd ma dyskutować o przyszłości trenera. Dziennik "AS" twierdzi jednak, że Zinedine Zidane nie musi się bać o swoją posadę.

Zobacz wideo "Jak zobaczyłem twarz Kloppa, zrobiło mi się smutno" [SEKCJA PIŁKARSKA #74]

- Przyszłość Zidane'a nie będzie tematem obrad, ponieważ klub nigdy nie kwestionował jego pozycji. Nikt w Madrycie nie musi rozmawiać o przyszłości trenera, bo Francuz wiele dał klubowi i jest znaczącą częścią jego historii, także temat zwolnienia nie istnieje - "AS" cytuje anonimowe źródło z madryckiego klubu.

Stephanie FrappartJako jedyna kobieta podbija całkowicie męski świat. Klopp: Mam do niej wielki szacunek

W tym sezonie Real gra poniżej oczekiwań. W lidze zdobył zaledwie 17 punktów w 10 meczach i zajmuje dopiero czwartą lokatę. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja Królewskich w Lidze Mistrzów, gdzie po raz pierwszy w historii mogą nie awansować do fazy pucharowej.

Giganci nad przepaścią. Szalona sytuacja w 'grupie śmierci' LM. Co musi się stać?Giganci nad przepaścią. Szalona sytuacja w 'grupie śmierci' LM. Co musi się stać?

Giganci nad przepaścią. Szalona sytuacja w 'grupie śmierci' LM. Co musi się stać?

W grupie B Ligi Mistrzów przed ostatnią serią gier każdy z czterech zespołów (Borussia Moenchengladbach, Inter Mediolan, Real Madryt i Szachtar Donieck) wciąż ma szansę na awans do 1/8 finału - lidera od ostatniej ekipy w tabeli dzielą zaledwie trzy punkty. Analizę wszystkich scenariuszy znajdziecie TUTAJ.

Sytuacja w tabeli po 5. kolejce:

  1. Borussia Moenchengladbach (5 meczów), 8 pkt
  2. Szachtar Donieck (5 meczów), 7 pkt
  3. Real Madryt (5 meczów), 7 pkt
  4. Inter Mediolan (5 meczów), 5 pkt
Więcej o: