Barcelona zaczęła z problemami. Wystarczyło wejście Messiego. Deklasacja!

Leo Messi zagrał tylko 45 minut, ale popisał się dwoma golami i cudnym przepuszczeniem piłki przy bramce Antoine'a Griezmanna. W sobotę Barcelona rozbiła Real Betis 5:2.

Leo Messi rozpoczął mecz na ławce rezerwowej, bo dokuczał mu lekki uraz kostki. Na murawie miał się pojawić, jeśli Barcelona miałaby problemy z Realem Betis. Okazało się, że miała, choć pierwszego gola w meczu strzelił Ousmane Dembele, który popisał się pięknym technicznym strzałem z około 15. metra.

Na 2:0 mógł podwyższyć Antoine Griezmann, ale z rzutu karnego trafił wprost w bramkarza. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Antonio Sanabria doprowadził do remisu.

Gwiazdy Realu Madryt zakażone koronawirusem. Ból głowy Zinedine'a Zidane'aGwiazdy Realu Madryt zakażone koronawirusem. Ból głowy Zinedine'a Zidane'a

Leo Messi show

Trener Ronald Koeman uznał w przerwie, że Ansu Fatiego zastąpi Leo Messi. I okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo już trzy minuty po wznowieniu gry Jordi Alba zagrał w pole karne, a Messi genialnie przepuścił piłkę do Griezmanna, który skierował ją do pustej bramki.

Media: Zidane pozbył się z Realu piłkarza, bo ten był w konflikcie z jego synemMedia: Zidane pozbył się z Realu piłkarza, bo ten był w konflikcie z jego synem

W 60. minucie Aissa Mandi zagrał piłkę ręką w polu karnym, blokując strzał piłkarza Barcelony, więc obejrzał czerwoną kartkę, a karnego na bramkę zamienił Messi. Argentyńczyk zdobył też bramkę na 4:2 (wcześniej gola dla gości strzelił Loren).

Zaskakujące doniesienia z Hiszpanii. Ikona Realu Madryt odejdzie z klubu?Zaskakujące doniesienia z Hiszpanii. Ikona Realu Madryt odejdzie z klubu?

W 90. minucie Sergi Roberto zanotował drugą asystę. Tym razem Hiszpan obsłużył podaniem Pedriego, który ustalił wynik spotkania na 5:2.

Barcelona ma 11 punktów po 7 meczach, a prowadzący Real Sociedad ma 17 "oczek" po ośmiu kolejkach. Real Betis też rozegrał osiem meczów i ma 12 pkt.