Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Koronawirus w Realu. Klub wydał oświadczenie ws. meczu Ligi Mistrzów

Real Madryt poinformował, że jeden z jego zawodników, Eder Militao jest zarażony koronawirusem. Wtorkowy mecz Ligi Mistrzów, w którym "Królewscy" zmierzą się z Interem Mediolan, nie jest jednak zagrożony.

"Real Madryt CF pragnie poinformować, że Eder Militao jest zarażony koronawirusem. Test na obecność COVID-19, przeprowadzony w niedzielę rano, dał wynik pozytywny" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej madryckiego klubu. Wbrew niektórym obawom, wtorkowy mecz Ligi Mistrzów z Interem Mediolan nie jest przez to zagrożony.

Zobacz wideo Leśnodorski wskazał największy błąd Mioduskiego w Legii. "Galopująca katastrofa" [SEKCJA PIŁKARSKA #69]

Zarażony tylko Militao. Inni przejdą dodatkowe testy

W Realu zarażony jest tylko jeden piłkarz. Testy pozostałych zawodników i członków sztabu szkoleniowego dały wynik negatywny. To oznacza, że we wtorek "Królewscy" zgodnie z planem rozegrają mecz 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której ich rywalem będzie Inter Mediolan.

W poniedziałek wszyscy przejdą jednak dodatkowe testy. Protokół UEFA zakłada jednak, że do rozegrania spotkania wystarczy zaledwie 13 zdrowych zawodników (w tym jeden bramkarz). Tylko katastrofa sprawiłaby więc, że wtorkowy mecz zostałby odwołany.

Niewypał transferowy Realu Madryt. Niewypał transferowy Realu Madryt. "Świetny piłkarz, ale pierwszy ucieka z szatni"