Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Niezwykła transmisja z El Clasico! Kibice mogą wybrać stronniczy komentarz. Gdzie i kiedy obejrzeć?

W najbliższą sobotę o godz. 16:00 odbędzie się historyczne El Clasico. To pierwszy mecz Realu Madryt z FC Barceloną w obecnym sezonie. Kibice będą mieć możliwość wyboru komentarza - neutralny, probarceloński lub promadrycki. Relację tekstową ze spotkania będzie można śledzić także na Sport.pl.

W najbliższą sobotę o godz. 16:00 odbędzie się historyczne El Clasico. To pierwszy mecz Realu Madryt z FC Barceloną w obecnym sezonie. Spotkania dwóch hiszpańskich potęg zawsze budzą wśród kibiców wiele emocji, a najbliższe starcie może być kluczowe dla Zinedine'a Zidane'a, dla którego "Klasyk" na Camp Nou może być jednym z ostatnich meczów na ławce trenerskiej Realu Madryt.

Zobacz wideo "Barcelona wyhamowała. Real Madryt ma dwa główne problemy"

Kibice będą mieć wybór komentarza!

Kibice podczas sobotniego pojedynku będą mogli na antenach Canal+ wybrać trzy różne ścieżki komentarza. Za główny komentarz odpowiadać będzie duet Tomasz Ćwiąkała i Rafał Wolski, za ścieżkę "probarcelońską" Michał Kornacki, a za ścieżkę "promadrycką" Grzegorz Kaczmarczyk. Z kolei na antenie Eleven Sports 1 mecz komentować będą Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak.

Gdzie obejrzeć spotkanie FC Barcelona - Real Madryt?

Spotkanie FC Barcelona - Real Madryt rozpocznie się w sobotę o godz. 16:00. Transmisję z meczu będzie można obejrzeć w Canal+ Premium, Eleven Sports 1 i Playerze. Relację tekstową będzie można śledzić także na Sport.pl.

Przeczytaj także: