- Spodziewam się meczu, który podobnie, jak poprzednie klasyki, nie będzie szczególnie porywający. Wpłynie na to fakt, że to będzie pierwszy klasyk rozgrywany w czasie pandemii, bez kibiców na trybunach. Będzie to trochę przypominało sparing, jakiego nie widzieliśmy między Realem a Barceloną. Myślę, że nie należy spodziewać się fajerwerków - mówi Dawid Szymczak, dziennikarz Sport.pl.
Fot. Manu Fernandez / AP
REKLAMA
REKLAMA
Zobacz wideo El Clasico w czasach pandemii. "Mecz będzie trochę przypominał sparing"