Wściekły piłkarz Getafe zadziwiony zachowaniem Ansu Fatiego. "18 lat?!" [WIDEO]

"18 lat i tak nurkujesz?!" - tak do Ansu Fatiego miał krzyczeć obrońca Getafe, Allan Nyom.

W sobotę Getafe pokonało FC Barcelonę 1:0 w meczu hiszpańskiej La Ligi. Jedynego gola dla gospodarzy w 56. minucie strzelił Jaime Mata, który pewnie wykorzystał rzut karny. Do ciekawej sytuacji doszło 10 minut później, kiedy po starciu Allana Nyoma z Ansu Fatim goście domagali się rzutu karnego.

Nyom starał się osłaniać piłkę i uderzył zawodnika Barcelony. Ten padł w polu karnym i domagał się jedenastki, jednak sędzia był innego zdania. Po stronie piłkarza FC Barcelony stanął były sędzia Iturralde González, który w rozmowie z "AS" powiedział, że arbiter powinien podyktować jedenastkę dla gości. - Nyom położył rękę na twarzy Fatiego, choć kompletnie nie miał do tego powodów. Sędzia powinien podyktować rzut karny - powiedział González.

Nyom skrytykował Fatiego

Z interpretacją byłego sędziego na pewno nie zgodzi się Nyom, który jeszcze na boisku skrytykował Fatiego. Gdy nastolatek z FC Barcelony domagał się interwencji arbitra, obrońca Getafe doskoczył do niego i zaczął krzyczeć.

W Hiszpanii przeanalizowano wideo od producentów hiszpańskiej La Ligi i okazało się, że Nyom bardzo ostro skrytykował przeciwnika. "18 lat i tak nurkujesz?! 18 lat?!" - miał krzyczeć Nyom.

Po czterech kolejkach FC Barcelona ma na koncie siedem punktów, przez co zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Getafe zagrało mecz więcej i zgromadziło 10 punktów, co daje mu czwartą pozycję.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Wiesz o czymś, co warto nagłośnić? Chcesz zwrócić uwagę na jakiś problem? Napisz do nas: sport.kontakt@agora.pl