FC Barcelona przedłuży kontrakt z kluczowym piłkarzem! Decyzja zapadła

Marc-Andre ter Stegen przedłużył kontrakt z FC Barceloną. Jak donosi Fabrizio Romano, oficjalne oświadczenie klubu zostanie opublikowane wktótce, a porozumienie z bramkarzem miał potwierdzić sam prezydent klubu - Josep Maria Bartomeu.

Poprzednio Marc-Andre ter Stegen z FC Barceloną związany był kontraktem do końca czerwca 2022 roku. Według Fabrizio Romano władze klubu doszły do porozumienia z agentem piłkarza już w sierpniu, natomiast prezydent klubu, Josep Maria Bartomeu potwierdził, że niemiecki bramkarz pozostanie w szeregach FC Barcelony przez następne pięć lat.

Zobacz wideo Kosmiczne pieniądze dla Lecha Poznań! Legia może o tym marzyć. [SEKCJA PIŁKARSKA #66]
Marc-Andre ter Stegen podpisał nowy kontrakt do czerwca 2025 roku. Wkrótce potwierdzenie ze strony FC Barcelony - nowe zarobki i szczegóły agent piłkarza uzgodnił w sierpniu

- czytamy w poście Fabrizio Romano. 

FC Barcelona zatrzymała Marca-Andre ter Stegena. Wkrótce ogłoszenie porozumienia

FC Barcelona nie wydała oficjalnego komunikatu ws. przedłużenia umowy z Ter Stegenem od 5 sierpnia br., kiedy Fabrizio Romano po raz pierwszy opublikował informację o dojściu do porozumienia miedzy władzami klubu a agentem bramkarza. Po kilku tygodniach dziennikarz potwierdza doniesienia i oznajmia, że oficjalne ogłoszenie zostanie opublikowane w najbliższym czasie. 

Marc-Andre ter Stegen w FC Barcelonie występuje od 2014 roku, gdy dołączył do katalońskiego klubu z Borussii Muenchengladbach. Dotychczas wystąpił w 236 spotkaniach, zachowując czyste konto w 100 meczach. 28-latek już w pierwszym sezonie gry w nowym klubie zdobył szereg trofeów, w tym mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Hiszpanii oraz Ligę Mistrzów. W obecnym sezonie nie zagrał ani jednego meczu, ponieważ zmaga się z urazem kolana. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.