Barcelona chce przekonać Dembele do odejścia. Ten postawił weto

Ousmane Dembele nie zgadza się na odejście z FC Barcelony na żadnych warunkach. Jak donosi Fabrizio Romano, piłkarz ma odrzucać wszystkie oferty transferowe w bieżącym okienku.

Ousmane Dembele miał już kilka tygodni temu odrzucić ofertę wypożyczenia, jaka wpłynęła do FC Barcelony od Manchesteru United. Według ostatnich medialnych doniesień władze hiszpańskiego klubu starają się wynegocjować warunki, które zadowolą piłkarza, ponieważ w ten sposób mają zyskać fundusze na kupno Memphisa Depaya. Jak donosi Fabrizio Romano, 23-latek nie zgadza się na odejście z drużyny wicemistrza Hiszpanii. 

Zobacz wideo Setien zwolniony, co z Messim? "Może byłoby lepiej, gdyby ten związek się zakończył"
Potwierdzone. Ousmane Dembele od zawsze powtarza "NIE" jakiejkolwiek ofercie wypożyczenia lub sprzedaży tego lata, zalicza się do tego odrzucenie oferty Manchesteru United sprzed dwóch tygodni. Obecnie Manchester United stara się przekonać Ousmane i negocjuje z Barcą warunki wypożyczenia [Barca proponuje sprzedaż]

- napisał na Twitterze włoski dziennikarz. 

FC Barcelona chce sprzedać Ousmane Dembele. 23-latek odrzuca oferty transferu

Fabrizio Romano potwierdził słowa dziennikarza będącego blisko FC Barcelony. "Prawie wszyscy próbują przekonać Dembele, aby zgodził się dołączyć do Manchesteru United" - napisał redaktor portali BarcaTimes.com. Według informacji "Mundo Deportivo" angielski klub miałby zapłacić za 23-latka około 50-60 mln euro. "Catalunya Radio" dodaje natomiast, że na odejście Francuza zgodził się także trener zespołu, Ronald Koeman.  

Ousmane Dembele dołączył do FC Barcelony latem 2017 roku za 145 mln euro (z bonusami). Były zawodnik BVB nie spełnił jednak oczekiwań władz hiszpańskiego klubu. W poprzednim sezonie pomocnik zagrał w zaledwie 9 spotkaniach i strzelił tylko jednego gola. Reprezentant Francji jest związany z wicemistrzem Hiszpanii umową, która wygasa z końcem czerwca 2022 roku.

Więcej o:
Copyright © Agora SA